Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

QUEST PISTOLS

Quest Pistols Show (до 2014 року Quest Pistols) — український музичний та танцювальний гурт.

Гурт дебютував у 2007 році на телепроекті «Шанс» телеканалу. Бере свій початок із танцювального балету Quest, троє учасників якого — Антон Савлепов, Микита Горюк та Костянтин Боровський вирішили виступити у новому для себе амплуа поп-зірок у музичному реаліті-шоу «Шанс» та записали кавер на пісню «Long and Lonesome Road» гурту «Shocking Blue» під назвою «Я втомився». Їхній перший виступ, який відбувся 1 квітня 2007 року, був добре сприйнятий публікою — за їхню пісню телеглядачі віддали 60 000 голосів, зробивши Quest Pistols знаменитими. Кліп на пісню вийшов у травні 2007 року і одразу потрапив у ротацію музичних телеканалів.

Група подавала заявки на участь у «Євробаченні» один раз від Росії та двічі від України. Спочатку група хотіла вирушити на «Євробачення» 2009 року в Москві та представляти Україну, однак серед учасників відбіркового конкурсу від України група не виявилася. Вона ж спробувала з піснею «Біла бабка кохання» пройти російський відбір, але через порушення правил (пісню не можна було виконувати до жовтня 2008 року) Quest Pistols не було допущено до російського відбіркового конкурсу.

У 2010 році гурт вдруге намагався потрапити на «Євробачення» в Осло з піснею «Я твій наркотик», але знову не опинився у списку фіналістів. У 2011 році Quest Pistols втретє подали заявку на участь у «Євробаченні» в Баку від України, але ця ідея виявилася безрезультатною.

У 2016 році початкові учасники гурту Quest Pistols — Антон Савлепов, Микита Горюк і Костянтин Боровський — створили свій власний проєкт «АГОНЬ».

14 грудня 2022 року гурт повертається до попереднього складу і назви, й презентує перекладений українською свій хіт "Ти - неймовірна".

Розкажи про це друзям!