Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

НІКІТЮК ЛЕСЯ

Леся Нікітюк - українська телеведуча, журналістка, акторка, блогерка. Колишня ведуча телепередачі Орел та Решка.

Після закінчення школи здобула вищу освіту в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Під час навчання дівчина була учасницею команди КВК «Торнадо Люкс». Постановка «Галю, я в маршрутці» зібрала понад 6 млн переглядів на YouTube.

У 2009 році Нікітюк разом з подругою Ольгою Панасенко у складі дуету «Малинки» виступала у гумористичній програмі «Бігуді шоу» на телеканалі ТЕТ. У 2011 році Нікітюк та Панасенко взяли участь в українському шоу «Розсміши коміка», де їм вдалося розсмішити гумористів на 10 тисяч гривень. Вже наступного року дует вдруге взяв участь у шоу, де здобув головний приз 50 тисяч гривень. У 2013 році дует відвідав російську версію шоу та забрав звідти 250 тисяч рублів, того ж року вони втретє брали участь в українському шоу з результатом у 20 тисяч гривень.

У 2012 році Нікітюк була ведучою програми про подорожі «Орел і решка», де її співведучим був Андрій Бєдняков. Вона знімалася у двох сезонах шоу — четвертому та п'ятому.

У 2013 році на телеканалі К1 стартувала авторська програма Нікітюк про шоу-бізнес — «Леся-Здєся», у якій вона з'являється на світських вечірках, модних показах та розповідала про життя українського бомонду.

8 лютого 2015 року почався показ ювілейного, 10-го сезону передачі «Орел і решка», в якому Нікітюк брала участь разом з іншими «колегами» по шоу. 17 серпня того ж року в ефір вийшла друга частина «ювілейного» сезону «Орла і решки», де вона знову була співведучою.

В тому ж році Нікітюк разом з Андрієм Бєдняковим, Регіною Тодоренко і Жанною Бадоєвою знімалася у музичному відео Світлани Лободи «Пора домой».

У 2015 році Лесю було номіновано на телевізійну премію «Телетріумф», як ведучу розважальної програми.

10 грудня 2015 року вона вирушила в навколосвітню подорож разом з «Орел і решка», але після 24-го випуску в травні 2016 року вона покинула шоу на користь свого нового проєкту.

18 вересня 2016 року відбулася прем'єра проєкту «Навколо М» на телеканалі «Інтер», в якому Нікітюк шукала найкращих чоловіків з усього світу.

У лютому 2018 року стала новою ведучою розважальної телепрограми «Хто зверху?» на Новому каналі (у парі зі Сергієм Притулою), а вже у серпні ведучою відновленого інтелектуального шоу «Хто проти блондинок?» на тому ж телеканалі. З 26 серпня Нікітюк брала участь у п'ятому сезоні «Танців з зірками» на 1+1, у парі з танцівником Максимом Єжовим. У фіналі 25 листопада вони посіли друге місце.

З 4 листопада по 23 грудня 2019 року на Новому каналі в ефір виходить тревел-шоу «Lе маршрутка» ведучою якого була Нікітюк. У шоу вона розповідає про життя та побут сучасних українців, а також відкриває нові місця України.

Після повномасштабного нападу Росії на Україну в 2022 році Леся Нікітюк почала випускати на Youtube пародійні пісні («Сіла птаха», «Пісня про крейсер „Москва“», а також — разом зі Степаном Гігою — «Цей сон»), які висміювали окупантів та швидко набули популярності в українському домені інтернету. У перші дні березня 2022-го вона облаштувала центр для переселенців у Хмельницькому.