Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ROXOLANA

ROXOLANA — українська авторка пісень, співачка, учасниця талант-шоу «Голос країни-9». 

Артистка родом зі Львова, як і вся її сім'я. Здобула юридичну освіту в КНУ імені Т. Шевченка. 2019 року брала участь у шоу «Голос країни-9». 

Влітку 2021 року Roxolana розпочала арт-проєкт «Ukraine is», який поєднав сучасну музику та українську поезію. Арт-проєкт «Ukraine is» включає пісні та відеокліпи на слова відомих українських поетів Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Івана Франка, Михайля Семенка та інших. Героями кліпів стали визначні українці, серед яких співачка Ніна Матвієнко, гурт «Kazka», режисер Ахтем Сеітаблаєв та художник Анатолій Криволап. 

Дебютне відео на пісню «Очима» отримало за кілька місяців 1 мільйон переглядів на YouTube, сам трек увійшов до топ-10 танцювальних хітів українського радіо. Стала першою українською співачкою, яка випустила кліп мовою жестів, перекладений Ксенією Олійник. Кліп присвячений Міжнародному дню жестових мов, який відзначають у світі 23 вересня. 

У вересні видання «Muzvar» номінувало ROXOLANA на авторську премію у категорії «New Breath: найкращі нові імена поп-музики».

Roxolana потрапила у шорт-лист Нацвідбору Євробачення. Конкурсна пісня під назвою Girlzzz була опублікована на YouTube-каналі співачки 20 січня. За кілька днів до фіналу Нацвідбору на Євробачення співачка представила лірик-відео на конкурсну пісню Girlzzzz. 12 лютого 2022 року ROXOLANA змагалась за право представити Україну на «Євробаченні-2022». Букмекери прогнозували їй друге місце. Співачка зайняла четверте. 

Розкажи про це друзям!