Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

PANCHYSHYN

Остап Панчишин — український музикант і композитор, лідер музичного проекту PANCHYSHYN, раніше поп-рок гурту «Патриція».

У 2003 році разом з друзями заснував музичний гурт «Кожному Своє», який швидко став популярним серед молоді завдяки пісні «Так Хочеться Тиші». Група виступала та посідала призові місця на фестивалях «Червона Рута», «Тарас Бульба», ін.

Паралельно з навчанням Остап активно займався розвитком власного колективу. У 2009 році група виступила у Львівській обласній філармонії із симфонічним оркестром. Здобутий тут досвід музиканти використали у 2011 році, коли вибороли ґрант від одного з мобільних операторів на втілення проекту «Рок-Симфонія» (2011 рік).

У 2012 році, після закінчення музичної академії, Остап Панчишин увесь час приділяє роботі в групі. «Кожному Своє» було перейменовано на «Патрицію», група змінила звучання, плідно працювала у студії, просувала нові треки на радіо і у 2013 році випустила дебютний альбом «Лечу». Того ж року музикантів запросили до США на український фестиваль Uketoberfest.

У 2014 році Остап Панчишин заявив про себе як про композитора - він став автором саундтреку до вистави «Садок Вишневий» у Львівському театрі ляльок (режисер Сергій Брижань). Тоді ж у мережі Інтернет у вільному доступі з'явився однойменний альбом інструментальної музики - Остап Панчишин «Садок Вишневий».

Піснею "Бути Собою" долучився до акції "Так працює пам'ять", присвяченої пам'яті Данила Дідіка і всім, хто віддав життя за незалежність України.

Розкажи про це друзям!