Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

POSITIFF

Позитив (Завгородній Олексій, також ПЗТ, POSITIFF)  - український музикант, вокаліст та автор музики гуртів «Время и Стекло» та «Moзgi», створених під керівництвом Олексія Потапенка.

У 2004 році він став учасником групи "new'z'cool", з якою в 2006 році випустив дебютний альбом під назвою "Школа, кістки, реп". Через шість років Олексій став одним з учасників дуету "Время і Стекло". Відтоді він виходив на велику сцену в компанії колеги по цеху Наді Дорофєєвої.

Крім того, з 2014 року він виступає в колективі MOZGI, в якому також беруть участь Потап, дядя Вадя, DJ Bloodless, DRED і RUSONE. Цікаво, що артисти виходять на сцену в чорних образах.

У 2017 році Завгородній зайняв червоне крісло у вокальному шоу "Голос. Діти". Він був наставником разом з Надею Дорофєєвою. А минулого року він брав участь у танцювальному шоу "Танці з зірками", але так і не дійшов до фіналу.

Восени 2020 року став учасником сьомого сезону шоу «Танці з зірками» у парі із Юлією Сахневич. Олексій і Юлія вибули в чвертьфіналі.

З лютого 2021 року разом з Мішель Андраде веде ювілейний випуск телепрограми Орел і Решка.

В квітні 2022 випустив свій перший сольний трек «Боже, яке кончeнe».

Розкажи про це друзям!