Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

THE HARDKISS

The HARDKISS — український музичний, англомовний та українськомовний рок-гурт, створений у 2011 році. 

Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком, який також є креативним продюсером «The Hardkiss».

Гурт «The Hardkiss» народився з проєкту «Val & Sanina». У 18 років вокалістка гурту Юлія Саніна пробувала себе в журналістиці і писала статтю. Працюючи над матеріалом, Саніна познайомилася з продюсером ефіру на MTV Україна Валерієм Бебком. Потоваришувавши, вони стали писати разом музику і в результаті створили дует «Val & Sanina», який записав пробне відео і кілька пісень російською мовою. Подальшу долю проєкту визначили продюсери Firework Sound — Володимир Сивоконь та Стас Тітунов, які сказали, що співати колективу потрібно англійською і пробивати собі дорогу на Захід.

У спробах назвати гурт найбільш вдало Саніна та Бебко розіслали своїм друзям у «Facebook» три назви (The Hardkiss, Планета поні та ще одну назву, яку за зізнанням Юлії Саніної вона вже не пам'ятає). Після того, як друзі послухали демо-версію пісні, вони відмітили, що в цій музиці є щось солодке від поцілунку і «гардового» в аранжуваннях.

11 вересня відбулася світова прем'єра дебютної роботи колективу «Babylon». 17 вересня кліп взяв в ротацію український телеканал M1. Перший концерт гурту відбувся у вересні в клубі «Serebro». 12 жовтня гурт випустив свій кліп на пісню «October». 20 жовтня 2011 року гурт виступає на розігріванні у британського колективу Hurts. 18 листопада в Києві гурт The Hardkiss виступає на розігріві у DJ Соланж Ноулз.

26 січня у офіційній спільноті гурт повідомив, що візьме участь у національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення 2016».

5 лютого у офіційній спільноті гурту в соціальній мережі ВКонтакті та у прямому ефірі ранкової програми «Let's Go! Шоу» Europa Plus Україна Юлія Саніна презентувала трек «Helpless», з яким гурт брав участь у національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення 2016». Початково гурт розглядав варіант виступати у конкурсі з піснею «Doctor Thomases». За результатами голосування суддів вони посіли 1 місце, однак за голосуванням глядачів — лише друге, й у результаті перемогу виборола Джамала.

17 липня відбулося нагородження премії «YUNA» в онлайн-форматі. Гурт «The Hardkiss» отримав нагороди в номінаціях: «Найкращий рок-гурт», «Найкращий альбом» за альбом «Жива і не залізна», випущений 2021 року. Також Юлія Саніна та Валерій Бебко здобули спеціальну нагороду в номінації «Музична Харизматична Пара».

Розкажи про це друзям!