Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

YURCASH

Yurcash (Юркеш) — український фолк-панк рок гурт, заснований у Києві 2004 року. 

Гурт-суперфіналіст восьмого сезону шоу «X-Фактор». Ідейна основа — доброзичливий та привітний панк.

Гурт заснував в кінці 2004 року співак, відомий як Юрій Юрченко. Він відмовився від іміджу та репертуару Юрка Юрченка і створив новий напрямок у музиці. Самі учасники гурту характеризують його, як «інтелегентно-інтелектуальний панк-рок з Елементами». При тому в поняття «елементи» вкладаються майже всі відомі стилі музики, з якими музиканти завзято експериментують.

Перший виступ Юркеша відбувся в межах Всеукраїнського відбіркового конкурсу для участі в Євробаченні-2005 на каналі УТ-1. Популярність гурту принесла пісня.

За цей час, Юрко Юрченко став автором пісень для багатьох відомих виконавців, а саме Філіпа Кіркорова, гурту «НеАнгелы», Андрія Данилко (Вєрка Сердючка), Лоліти, Ольги Юнакової, Марини Одольської, Марії Яремчук, Віталія та Світлани Білоножко, Андрія Князя та Каті Бойко.

2013 року пісня «Я», слова і музику до якої написав Юрій Юрченко, у виконанні Лоліти отримала диплом престижної російської премії «Золотой граммофон» та телевізійного фестивалю «Песня года».

У 2016 р. на честь 20-річчя творчої діяльності Юрка Юрченка вийшов сингл та однойменний відеокліп «100 секунд Vесни». Дві пісні, «Monster Song» та «I love you», написані Юрієм спеціально для шоу «Дім таємничих пригод», що з великим успіхом пройшло в м. Києві

У 2019 році вийшов третій альбом гурту «Каралі Карпаратівав». Він мав вийти ще у 2013 році та закрити трилогію «гумор та сатира» з трьох альбомів, але через війну на сході країни його видання було призупинено.

Розкажи про це друзям!