Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

VERA KEKELIA

VERA KEKELIA – українська співачка, автор пісень у жанрі pop, funk, soul.

Учасниця гумористичного проекту "Жіночий квартал" "Студії Квартал 95" суперфіналістка вокального шоу телеканалу "1+1" "Голос країни-7".

Вокальний талант та захоплення музикою у Віри виявилися ще з раннього дитинства. Будучи маленькою дівчинкою і не знаючи англійської мови, вона годинами співала перед дзеркалом пісні Вітні Х'юстон, намагаючись копіювати манеру та голос культової співачки. Ночами безперервно вона слухала західних виконавців і потай мріяла про кар'єру співачки. Віра брала участь у численних всеукраїнських та міжнародних конкурсах молодих вокалістів, де неодноразово отримувала перші місця.

Після закінчення школи, Віра вирішила здобути більш “перспективну” професію та вступила до Харківського інженерно-будівельного інституту на спеціальність “Фінанси”. Але вже на першому курсі доля повернула дівчину на музичний шлях.

Ще в останньому класі школи її запросили взяти участь у харківській групі Сузір'я. Буквально за кілька місяців підготовки колектив вирушив виступати на міжнародний фестиваль “Чорноморські ігри”, де завоював гран-прі.

“Для мене це було абсолютно несподівано. Я навіть уявити не могла, що так швидко все станеться. Саме в той момент у мене зародився серйозний намір займатися музикою”, - згадує Віра.

На велику сцену Віра вийшла у 2010 році, ставши фіналісткою телепроекту "Суперзірка" на каналі "1+1" під ім'ям Віра Варламова. З 2011 р. співачка виступала у складі популярного гурту “А. Р. М. І. Я.” Через п'ять років Віра покинула колектив, щоб створити сім'ю, але у 2016 знову повернулася на сцену, вже у складі джазового оркестру імені Олександра Фокіна Radioband.

У 2017 році Віра Кекелія взяла участь у вокальному проекті “Голос країни” на “1+1”, де разом із тренером Сергієм Бабкіним дійшла до суперфіналу. Проект відіграв важливу роль не лише у творчому, а й особистому житті співачки. Саме там вона зустріла свого майбутнього чоловіка музиканта Романа Дуду (DUDA). Зараз Віра активно працює над власним репертуаром і розвивається як сольна співачка.

“Я хочу створювати музику, яка надихала б слухачів, була їхньою підтримкою, коли їм це потрібно. У мене є такий плейлист, який я вмикаю, коли мені сумно чи важко. Ти слухаєш цю музику, і стає радіснішим, легшим, сонячнішим на душі. Для мене важливо, щоб моя музика несла у собі світло, збагачувала слухачів”, - каже Віра.

2018 року Віра випустила свій перший авторський сингл “Похожі”, який присвятила своєму коханому. Згодом вийшов і кліп на цю пісню. У планах артистка - випустити дуетну пісню з Романом Дудою та роботу над власним репертуаром.

Розкажи про це друзям!