Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЛОЇК АРТЕМ

Артем Лоік - український репер, що здобув популярність завдяки участі в шоу Х-Фактор та «Україна має талант-3»

Після закінчення середньої школи Артем потрапив до складу команди КВК свого університету. Згодом зібрав власну команду під назвою «Болт», що на молодіжному сленгу означало успіх перед глядачами. Виступи творчого колективу наполовину складалися з читання реп-інтермедій у гумористичному стилі. Після успішного закінчення вишу Артем Лoік здобув диплом за спеціальністю інженер-проєктувальник.

2010 року друзі Лоіка переконують його «піти зі своїм талантом» і присвятити життя музиці. У такий спосіб він опиняється на вокальному українському шоу «X-Фактор», успішно проходить відбір, але йому повідомляють, що його стиль не зовсім відповідає формату шоу. Потому йому радять перейти на інше українське шоу — «Україна має талант 3», що проходить під егідою тієї ж компанії. Артем дійшов до фіналу і посів друге місце, поступившись фокуснику-ілюзіоністу Віталію Лузкарю з Києва. Після «Україна має талант» Лоік уже до кінця 2011 року береться за створення свого дебютного альбому «Мой взгляд», що вийшов під лейблом TruePromoGroup. Лоїк записав треки, які склав для програми «Україна має талант 3», а також нові реп-композиції в Криму.

На початку 2013 року Артем Лоік укладає контракт із продюсерським центром Григорія Лепса і переїжджає для роботи до Москви. Разом із Лепсом Артем записує дуети «Брат никотин» і «Племя», з якими виступає на фестивалі «Нова Хвиля» в Юрмалі. Разом із ментором у листопаді 2013 року Артем випускає відеокліп «Плен». Але до кінця року через назрілі розбіжності Лоік розриває контракт і повертається на батьківщину. 

На початку 2014 року Артем Лоік уперше бере участь у батлі «Versus Battle», який проходив у Санкт-Петербурзі. Реп-шоу у вигляді творчої дуелі реперів здобуло популярність у Росії ще 2013 року. В Україні репер створює низку нових треків і записує другий альбом «Верните мне меня», знімає кліп на пісню «Добро». У новому альбомі репера не знайшлося місця для жартів: Артем важко переживав події, що сталися в країні.

З 2015 року Артем Лоїк випускає два диски: мініальбом «Зубы», до якого ввійшли п'ять треків, а також альбом українською мовою «За моїм вікном». За два роки репер зняв три кліпи на пісні «Соленое детство», «Поэты», «Остання».

Після масштабного російського вторгнення в Україну Артем Лоік різко розкритикував Росію та принципово перейшов на українську мову, також займається волонтерством.

Розкажи про це друзям!