Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

O.TORVALD

O.Torvald - український рок-гурт.

До складу гурта входять фронтмент Женя Галич, гітарист Денис Мізюк, барабанщик Сашко Солоха, бас-гітарист Нікіта Васильєв та  DJ Polarnik.

За  більше ніж десять років діяльності  музиканти стали важливим  явищем української музики, зіграли сотні концертів, видали чотири номерних альбоми.

Альбом "Ти Є", записаний в  2014  на  київській студії "Бобіна" разом саундпродюсером Андрієм Хливнюком (Бумбокс), за оцінками українських ЗМІ став кращим  альбомом гурту і викликав чималий резонанс . В 2015 O.Torvald стали найпопулярнішою  фестивальною командою країни і зіграли більше 20 фестивальних сетів в Україні та Європі.

В червні 2016  O.Torvald презентували #Нашілюдивсюди - перший сингл з нового, п’ятого альбому гурту, реліз якого відбудеться 1 вересня 2016 року. Сингл #Нашілюдивсюди створили музиканти команди разом із саунд продюсером з Білорусі Кириллом Матюшенко.  

Восени 2016 року O.Torvald планують всеукраїнський тур, під час якого наживо представлять публіці новий альбом з однойменною назвою #Нашілюдивсюди

Євген Кібець, концертний промоутер:  “Без образ до старших і відомих музикантів , сьогодні O.Torvald  наживо – це  найкращий український рок-гурт. Кожен, хто був на їх концерті, це підтвердить. Тож не дивно, що вони грають на багатьох фестивалях кожного сезону, O.Torvald  більш ніж варті цього. Команді вже більш ніж 10 років, вони спіймали свою хвилю, знайшли ідеальний склад музикантів та дуже якісне концертне звучання.”

O.Torvald – один з локомотивів української музики, вони задають нові тенденції і публіка це відчуває. За останні роки група зросла у професійному рівні на кілька голів – і якість матеріалу, і його концертне виконання. Надважлива і харизма лідера гурту – Жені Галича. Його слухають, за ним йдуть, він цікавий молоді.  Тож на сьогодні O.Torvald – найпопулярніший гурт серед молоді, який буде постійно зростати.

Розкажи про це друзям!