Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

БАБКІН СЕРГІЙ

Сергій Бабкін – артист, музикант, автор музики та пісень, учасник гурту «5'nizza», тренер-переможець проєкту “Голос країни-8” на телеканалі 1+1.

Сергій – корінний харків'янин, який з дитинства захоплювався грою на гітарі. Після середньої школи Бабкін продовжив навчання на театральному відділенні ліцею мистецтв. Саме тут артист познайомився з Андрієм Запорожцем, майбутнім другом та колегою, з яким вони у 2000 році заснували гурт «5'nizza». А по закінчення Харківського інституту мистецтв одразу ж увійшов до основного складу «Театру 19».

Бабкін почав сольну кар'єру в 2004 році, коли вийшов його перший альбом «УРА!», за яким пішли «ВІС», «Син», «Мотор», «Амін.ru» та багато інших. Саме в цей момент гурт «5'nizza» стає мегапопулярним: статті у відомих глянцях, ротація на популярних радіостанціях, закордонні концертні тури по Штатах, Канаді, Німеччині, Польщі. А 2007 року Сергій разом із Андрієм вирушив із концертною програмою до Польщі, але цей тур став їх останнім спільним виступом. Після гастролей хлопці оголосили про розпад колективу.

У 2011 році Сергій Бабкін розпочав співпрацю з лідером гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. Український співак запросив його брати участь у новому проекті «Брюссель» спільно із Дмитром Шуровим, Максимом Малишевим, Петром Чернявським. Влітку цього ж року вийшов їхній спільний альбом під назвою «Брюссель», до якого увійшло 12 треків.

Після випуску ще одного сольного альбому, у 2015 році відбулася радісна подія – Бабкін та Запорожець оголосили про возз'єднання «5'nizzи» і за два роки випустили свій третій офіційний альбом під назвою «КУ». 

У 2017 році наприкінці січня на телеканалі 1+1 стартував 7 сезон шоу «Голос країни», до якого Сергій Бабкін був запрошений як наставник. І вже взявши участь у шоу вдруге – у 8 сезоні «Голос країни» Бабкін привів до перемоги Олену Луценко, яка зачарувала своїм співом та щирістю всю Україну!

Також у 2017 році Сергій Бабкін взяв участь у популярному телепроекті «Танці з зірками» на 1+1, де танцював разом зі своєю дружиною Сніжаною. Разом вони стали однією з найулюбленіших пар українських глядачів, залишивши шоу за крок до фіналу.

Бабкін, як і раніше, бере активну участь у театральному житті, наприклад, театр «Прекрасні квіти» в якому він грає зі своєю дружиною Сніжаною гастролює по всій Україні зі виставою «DRAKULA». Також нещодавно закінчилися зйомки нової української комедії під назвою 11 дітей з Моршина, де Сергій зіграв неоднозначного героя-антагоніста. Прем'єра відбулася 27 грудня 2018 року.

Як каже сам Бабкін, він «насамперед, насамперед, усупереч усьому – актор», але ніяк не музикант, і тим більше не співак. Під час виконання своїх пісень він хоче показати глядачам міні-виставу, в якій слова – це текст персонажа.