Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

БІЛИК ІРИНА

Ірина Білик - українська попспівачка та композиторка. Заслужена та Народна артистка України. Білик називали «українською Мадонною» завдяки великій кількості хітів у 1990-х, частим кардинальним змінам іміджу та впливу на український шоу-бізнес.

Співати Ірина Білик почала, коли їй було чотири роки. Окрім того, вона займалася балетом і танцями, а в 6 років вже була учасницею дитячого ансамблю «Сонечко», який їздив з гастролями по всьому СРСР. Свою першу пісню Ірина написала, коли їй було 10 років. Крім занять в театральній студії, кілька років присвятила навчанню в музичній школі. А досягнувши повноліття, сама почала викладати музику. 

У 1989 році вступила до київського державного музичного училища ім. Глієра по спеціалізації «Естрадний вокал» і взяла участь у фестивалі «Червона Рута». Через рік співачка виступила на фестивалі «Весняні надії». Там вона познайомилася з музикантами Юрієм Нікітіним, Георгієм Учайкіним і Жаном Болотовим. Зовсім скоро на світ з'явилася їхня з Іриною спільна група «Цей дощ надовго». А в 1990 році вийшов перший альбом «Кувала зозуля». 

У 1995 р відбувся перший — не тільки в історії співачки, але і в історії української поп-музики — концертний тур під назвою «Нова». Ірина дала своє перше сольне шоу в палаці «Україна» (м.Київ), яке зібрало повний аншлаг. У тому ж році, за статистикою американського посольства в Україні, Ірина Білик стала найпопулярнішою співачкою країни. А за результатами опитування журналістів проекту«Мистецькі вершки року-95» Ірина була обрана найпомітнішою фігурою в сучасній українській музиці. 

1996 рік став знаковим для співачки: вона отримала звання Заслуженої артистки України. Кращою піснею цього року названа її композиція «Так просто». Крім цього, Ірина взяла участь у фестивалі «Таврійські ігри», де отримала нагороду в галузі сучасної української музики та масових видовищ «Золота Жар-Птиця» в номінаціях «Співачка року» та «Пісня року». Ще через рік Білик отримала гран-прі фестивалю «Парад хіт-парадів».

У 1998 р Україна побачила третій концертний тур Білик — разом зі співачкою Ліндою та Максом Фадєєвим Ірина поїхала в тур «Фарби неба». Концерти проходили в палацах спорту та на стадіонах, і в цілому зібрали рекордну глядацьку аудиторію. Ірина в черговий раз стала володаркою нагород в галузі сучасної музики та масових видовищ «Золота Жар-Птиця» в номінаціях «Співачка року» та «Альбом року» («Фарби»).

У 2000 році вийшов новий альбом «ОМА», після чого співачка дала два аншлагових концерти з однойменною назвою в київському палаці «Україна» і дебютувала як художник-модельєр, випустивши власну колекцію «ОМА». А восени поїхала в західну частину країни з туром «Без назви».

У 2003 р. Ірина випустила альбом «Білик. Країна», на підтримку якого відбувся її концертний тур по Україні. Концерти вже традиційно зібрали повні аншлаги. 

2004 рік можна вважати новим етапом творчості Ірини Білик. Вона записала перший російськомовний альбом «Любовь. Яд», який вже за перші 10 днів був проданий у кількості 100 000 примірників і отримав статус «платинового». Пісня «Сніг» вперше звучить в «СВ-шоу Вєрки Сердючки» на каналі 1+1 і відразу завойовує серця мільйонів слухачів України. Це була перша композиція, виконана і записана Іриною Білик російською мовою. Кліп на пісню «Снег», також став однією з перших відео- робіт відомого нині кліпмейкера Алана Бадоєва. 

У 2007 р. Білик брала участь у телевізійному проекті «Танці з зірками-2», де показала себе глядачеві ще і як талановита танцівниця. Шоу подарувало Ірині доленосне знайомство з партнером по танцях Дмитром Дікусаром. 

У серпні 2008 р. Ірині Білик було присвоєно звання Народної артистки України. Навіть досягнувши найвищої міри визнання, свій успіх співачка вважає не тільки особистою заслугою. 

У 2011-му пісня Ірини Білик «Снег», виконана Філіпом Кіркоровим, була удостоєна премії «Золотий грамофон» в Москві! А в квітні 2012 року, напередодні 45-річного ювілею Кіркорова, на Першому каналі (Росія) пройшов спеціальний випуск популярного телешоу «Надбання Республіки». За підсумками всенародного голосування глядачів пісня «Снег» була названа кращою піснею Філіпа Кіркорова за всю його кар'єру!

2013 року став для співачки дуже насиченим. Навесні Ірина Білик і група «TIK» потрапили в Книгу рекордів України, давши в рамках всеукраїнського туру «Кращі українські хіти» 24 концерти за 30 днів! Її пісня «Ми будемо разом» увійшла в 10-ку найбільш скачуваних пісень у Росії і зайняла почесне 8 місце! Ірина стала активним користувачем Інтернету, а число її прихильників на Фейсбук за рік досягло 40 тисяч користувачів! 

2014 рік хіт Білик «Такси» займає перше місце в українських хіт-парадах рекордні 6 місяців! У свій день народження 6 квітня зірка влаштовує грандіозний благодійний концерт і презентує свій власний аромат: іменні парфуми «IraBi». 

У квітні 2017 року випустила альбом «Без гриму». В лютому 2018 вирушила у всеукраїнський тур «Без гриму. Найкраще. Про кохання». В рамках туру дала 37 концертів у 35 містах України і завершила турне 3 аншлагами в столичному палаці «Україна».

17 травня 2018 року до дня боротьби з гомофобією та трансфобією Ірина Білик випустила пісню «Не ховай очей» на підтримку ЛГБТ-спільноти та кліп, режисерства Юрія Двіжона.