Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

TEMBER BLANCHE

Tember Blanche — український музичний інді-поп-дует, заснований у 2020 році у Києві. 

Колектив складається з вокалістки й авторки пісень Олександри Ганапольської та гітариста й саундпродюсера Владислава Лагоди. Дискографія гурту налічує один альбом «Тут немає нікого, окрім нас» 2021 року. Їхній трек «Вечорниці» отримав популярність у TikTok у 2021 році; найпопулярніші відео з використанням музики гурту збирають від 700 тисяч переглядів до 2 мільйонів.

Перша пісня дуету «Хованки» побачила світ 13 жовтня 2020 року. Кліп на неї був випущений на їхньому офіційному каналі YouTube 31 січня 2020 року, режисером якого став студент КІМВ Олександр Хоменко, а сценаристом — випускник університету будівництва й архітектури Іван Бойко. «Текст пісні „Хованки“ розповідає про період екзистенційної кризи. Коли людина замислюється над тим, хто вона й навіщо прийшла в цей світ. У полоні нав'язливих думок її супроводжує відчуття провини за те, що вона не виконує свого життєвого призначення» — так описано пісню в профілі гурту на Bandcamp.

24 вересня у Tember Blanche вийшов п'ятий трек, — «Вечорниці», який став дуже популярним. З «Вечорницями» дует отримав 1 місце в чарті Local Pulse Kyiv на Spotify, 13 місце серед топ-100 пісень в Україні за 2022 рік на Apple Music. Пісня зайняла друге місце в чарті Суспільне. Медіа.

Наприкінці 2022 року Tember Blanche взяли участь в Національному відборі на "Євробачення-2023". 17 грудня з піснею "Я вдома" виступили в фіналі, зайнявши дев’яту сходинку таблиці.

Розкажи про це друзям!