Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

EL КРАВЧУК

EL Кравчук - співак, актор, телеведучий.

Артист також відомий як Андрій Кравчук та Андрій EL Кравчук. Його справжнє ім'я - Остапенко Андрій Вікторович.

Майбутній співак народився в сім'ї лікаря і військового педагога. У 1989-му році Андрій з батьками перебрався до Києва. В українській столиці EL Кравчук закінчив середню школу. Потім хлопець вступив до музучилища ім. Р. Глієра. Там він навчався по класу вокалу. Одночасно Андрій вчився на історичному факультеті педуніверситету ім. М. П. Драгоманова.

Ще в студентські роки EL Кравчук почав свою концертну діяльність. У той період він був солістом колективу «Сінгапур».

З 1994-го року Андрій став виступати під псевдонімом EL Кравчук.

У 1995-му році артист брав участь на міжнародному фестивалі «Червона Рута». Йому вдалося посісти перше місце. Незабаром співак приступив до запису свого першого альбому.

У 1996-му році EL Кравчук став працювати з лейблом «Музична біржа». У той же період він почав навчання в київській консерваторії.

У 1997-му році відбувся реліз дебютного альбому Кравчука. Платівка отримала назву «Нічий». Тоді ж співак отримав епізодичну роль у «Шоу довгоносиків».

У 2001-му році EL Кравчук випустив новий альбом і знявся в серіалі «Слід перевертня». Кілька пісень артиста стали саунд-треками цього серіалу. З тих пір він часто знімається в різних кінострічках.

У 2003-му році EL Кравчук зробив паузу в музичній кар'єрі. Вона була обумовлена ​​зайнятістю в театрі. Співак отримав роль у постановці «Гамлет».

Через 2 роки відбулася прем'єра мюзиклу «Сонце». Його автором є Андрій Кравчук. У тому ж році, він став ведучим телешоу «Хочу бути зіркою» (канал «1 + 1»).

У 2010-му році артист почав самостійно продюсувати свою творчість. Таким чином, він перестав залежати від продюсерів, ставши самостійною творчою одиницею. Співак бере участь в різних телепрограмах і продовжує зніматися в кіно.

У 2012 році бере участь в ювілейному концерті пам'яті Людмили Гурченко з піснею «Молитва». Презентує нову концертну програму «Победим». Знімається в телешоу «Алло, директор», «Говорить Україна», «Пусть говорят», «Дім на заздрість всім», «10 на 10» (спільний україно-грузинський проект за участю зірок шоубізнесу).

Бере участь в проекті журналу «ViVa» і компанії «L'oreal paris» — «Мій Париж». Рекординговий лейбл Moon Records випускає в світ одразу два альбоми El Кравчука — «На облаках» и CD-DVD «Избранное» (найкращі пісні за 15 років та відеокліпи, а також найяскравіші виступи).

Розкажи про це друзям!