Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

GO_A

Go_A (Ґоу_Ей) - український електрофольк гурт. Представники України на пісенному конкурсі «Євробачення-2021» із піснею «Шум».

Уперше ідея створення гурту, який би поєднував сучасну електронну музику з етнічними мотивами, виникла у Тараса Шевченка 2011 року, але йому було складно знайти однодумців. Тому перші спроби у Шевченка були вдома на ноутбуці, а з живими музикантами, робота почалась вже наприкінці 2012 року. Тоді й з'явилась перша пісня «Коляда».

У листопаді 2016 року вийшов дебютний альбом гурту «Іди на звук» (стилізовано як #Ідиназвук), який видано на лейблі «Moon Records». Того ж року «Go_A» здобули перемогу в конкурсі «The Best Track in Ukraine» і пісня «Веснянка» потрапила в ротацію хвилі «Kiss FM», де шість тижнів поспіль трималася на першій сходинці в хіт-параді «10 Dance», після чого гурт номінували титулом «Kiss FM Відкриття року».

На початку 2017 року «Go_A» записали різдвяний сингл «Щедрий вечір» у співпраці з Катею Chilly. Того ж року гурт брав участь у телеконцерті «Фольк-music» на каналі UA: Перший, де переспівав народну пісню «Коло річки коло броду» з репертуару крячківського ансамблю «Древо».

Навесні 2019 року сингл «Веснянка» потрапив у Топ 10 iTunes Dance chart у Словаччині.

20 січня 2020 року стало відомо, що «Go_A» братиме участь у Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення-2020». 22 лютого у фіналі нацвідбору гурт з піснею «Соловей» посів перше місце, отримавши найвищу кількість балів за результатами голосування як суддів, так і глядачів. Відтак вони мали представляти Україну на конкурсі в Роттердамі, Нідерланди, у першому півфіналі 12 травня. 18 березня Європейська мовна спілка повідомила, що пісенний конкурс не відбудеться через пандемію коронавірусу, проте того ж дня НСТУ повідомила, що гурт представить Україну на «Євробаченні-2021».

У лютому 2021 року оголосили, що гурт виступить на «Євробаченні-2021» із піснею «Шум», що заснована на українській грі-веснянці «Зелений Шум». Ідея та постановка виступу — Костянтина Томільченка та Олександра Братковського. Костюми створив Дмитро Курята. Гурт Go_А вийшов до фіналу пісенного конкурсу посівши 2-ге місце у півфіналі 18 травня та посів 5-те місце у фіналі 22 травня. За підсумками глядацького голосування гурт посів 2-ге місце (267 балів), а голосування національних журі дало йому 9-те місце (97 балів).

Після завершення Євробачення, гурт почав активно гастролювати Україною та країнами Європи, давши концерти, зокрема у Польщі та Бельгії

Пісня «Шум» у 2021 році посіла 1 місце у світовому чарті «Spotify Top Viral».

Розкажи про це друзям!