Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ПАЛІНДРОМ

Степан Бурбан - український репер, співак, композитор, режисер та музичний продюсер, відоміший за своїм сценічним ім'ям як Кашляючий Ед та Паліндром.

Народився 1994 року в місті Львів. Закінчив факультет режисури Київського національного університету культури і мистецтв у Львові. Репом почав займатися ще в шкільному віці. 2010 року разом з другом створив гурт Глава 94 та взяв собі псевдонім Стук. З того часу гурт випустив кілька альбомів. 2011 року змінив псевдонім на Кашляючий Ед.

Згодом вирішив розпочати соло проєкт, поєднуючи при цьому роботу в гурті. 15 лютого 2015 року випустив альбом Нетривіальне чтиво.

12 квітня 2017 року вийшов перший сингл з нового альбому «Шось зимно». 13 грудня випустив другий сингл «Дякую», який був записаний у складі Глави 94. 21 лютого 2018 року випустив останній третій сингл «Елоун», який передував виходу нового альбому. 21 червня року видав альбом під назвою Переклад, який отримав схвальні відгуки критиків. 17 листопада світ побачив відеокліп на ключову роботу з альбома — 1991.

1 вересня 2019 року випустив альбом Про сьогодні, завтра і вчора, здивувавши музичну спільноту абсолютно новим стилем звучання у виконанні альтер-его паліндром, який з хіп-хопом не має нічого спільного. Альбом записаний в змішаному стилі кількох напрямків, серед яких нью-вейв, lo-fi, трип-хоп та синті-поп. Коментуючи свою нову сторінку в кар'єрі, Бурбан зазначав: «Паліндром — це коли запрошуєш додому друга, чи дівчину, і показуєш свій дитячий фотоальбом. Це дуже тендітне та особисте». Платівка була записана вдома власноруч Бурбаном. Альбом позитивно оцінили критики, а за версією журналу «СЛУХ» він був визнаний найкращим альбомом 2019 року.

У грудні 2019 року відбулась прем'єра документальної стрічки про Василя Стуса «Ваш Василь», саундтрек до якої написав Бурбан.

2 грудня 2019 року вийшов сингл «Мауглі», який передує майбутньому новому альбому. Пісня потрапила до списку 20-ти найкращих треків року за версією Радіо Свободи.

30 березня 2020 року випустив пісню «Холодний» та відеокліп до неї на вірш поета-шістдесятника Миколи Холодного «Вмирають поети». 24 квітня вийшов кліп на пісню «Святковий» — другий сингл з майбутнього альбому Паліндрома. 9 червня було представлено фінальний сингл «Забудь», а також оголошено назву нового альбому — Стіни мають вуха. 10 липня вийшов другий студійний альбом Паліндрома — Стіни мають вуха. Як писала Оля Климчук з видання СЛУХ: «альбом виявився не таким надривним, як дебют, а повільнішим, меланхолійнішим, синт-поповим, з більшим ухилом у дослідження людської природи та взаємодії людини зі світом». 25 вересня артист випустив сингл «Крила», а 9 жовтня — «Не дожив».

6 червня 2021 року вперше виступив у Києві у клубі Closer, де зібрав аншлаг, а також зробив міні-тур Україною, давши концерти в Дніпрі, Івано-Франківську, Чернівцях та Ужгороді.

5 серпня 2022 року вийшов фінальний сингл з наступного альбому «Придумано в черзі» — «Кафе Надія». Сам альбом вийшов 1 вересня цього ж року.

Розкажи про це друзям!