Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЦИФЕРБЛАТ

Циферблат — це київський гурт, який було створено в середині 2015 року.

Гурт Циферблат створений братами-близнюками Даніїлом Лещинським (вокал) і Валентином Лещинським (гітара), а також їх другом дитинства Женею Шевченко (синтезатори, бас). Гурт взяв участь в 10 сезоні шоу «Х-Фактор». Також гурт взяв участь у ряді фестивалів, таких як Бандерштат, Файне Місто, Гайда Фест. 

У 2017 році вийшов їх дебютний міні-альбом «Кіносеанс», який отримав загалом схвальні відгуки провідних музичних видань. Альбом — суміш театралізованої музики та класичного року. Альбом отримав загалом схвальні відгуки провідних музичних видань. На підтримку альбому гурт поїхав у невеликий тур містами України. 

У 2018 колектив здобув перемогу на фестивалі Тарас Бульба в гран прі для молодих гуртів, а вже влітку 2019 року був представлений на головній сцені фестивалю. 

13 вересня 2019 року вийшов дебютний кліп гурту на сингл «Вночі». 

У травні 2022-го "Циферблат" випустив кліп на свій трек "Земля", в якому переосмислює однойменну повість Ольги Кобилянської. Режисером виступив Семен Мозговий, а вокальну партію у пісні виконують вокалістки з гурту GuliGuli, що також і бек-вокалістки KAZKA — Ярина Сізик, Дарина Салій та Василина Ткачук. На саксофоні зіграв Андрій Бармалей (співпрацює зі Стасом Корольовим та Hyphen Dash).

Восени 2022 року стало відомо, що гурт потрапив до лонглисту учасників українського національного відбору на Євробачення 2023. До шорт листу гурт не потрапив.

У листопаді 2022 року “Циферблат” на стрімінгових платформах видав пісню "Для чого ти прийшла" з повноформатного студійного альбому "Перетворення".

Розкажи про це друзям!