Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

VIKTORIA

VIKTORIA (Вікторія Сміюха) – популярна українська співачка, екс-учасниця колективу "НеАнгели".

Катерина Сміюха (справжнє ім'я артистки) народилася в Харкові. З раннього дитинства Катя займалася вокалом та музикою, а ще вона дуже добре малювала. Дівчинка мріяла, що у дорослому віці обов'язково стане співачкою.

Батьки вчасно помітили потяг дочки до творчості, а тому записали її до музичної школи. Вона відточувала уроки гри на фортепіано. Катерина непогано навчалася у школі, а ще вона круто малювала.

На початку 2000-х сольна кар'єра Вікі просувалася повільно. Їй не вистачало підтримки з боку досвідченого продюсера. Через деякий час вона стала частиною українського колективу «SMS», але й там почувала себе явно не у своїй «тарілці». Залишивши групу, вона знову взялася за реалізацію сольної кар'єри. Справа йшла погано, але все змінилося у 2006 році.

У цей час український продюсер Юрій Нікітін вирішив «зібрав» цікавий проект, до складу якого за його задумом, мали увійти дві сексуальні та «голосисті» співачки. Власне, так і утворився успішний колектив «НеАнгели». Партнеркою Катерини стала приваблива – Слава Камінська. Дует багато гастролював і не лише Україною, а й країнами тодішнього СНД.

У березні 2021 року дует розпався. Слава Камінська та Вікторія Сміюха розпочали власні сольні кар'єри. Це було спільне рішення артисток та їхнього продюсера Юрія Нікітіна.

Здавалося, що дівчата розлучилися без загальних претензій одна до одної, але у листопаді 2021 – мовчання перервалося. Вікторія почала виносити «сміття із хати». 15 листопада вона опублікувала неоднозначну посаду в Instagram. Пост супроводжувало коротке відео, на якому офіціант підніс Віке торт, декорований фотографією Слави Камінської. Сміюха взяла ніж і пройшлася ним їстівним фото колишньої колеги. Слава відреагувала миттєво. Вона написала комент: «Несподівано, але ти гідна кращого».

Перша самостійна робота Вікторії вийшла влітку 2021 року. Кліп отримав символічну назву "Ми не ангели". Ролик вона завантажила під творчим псевдонімом VIKTORIA.

Наприкінці 2021 року відбулася прем'єра другого за рахунком синглу Вікторії Сміюхи. На трек відбувся реліз яскравого кліпу. "Говори, що хочеш" за місяць набрав понад 500 тисяч переглядів.

Розкажи про це друзям!