Обрані товари
0
Обрані артисти
0

ЄГОР ПРИЩЕПКІН

Той, хто наче бджілка, вишукує самі музичні вітаміни

Хто такий Єгор Прищепкін?
фото: Сергій Пірієв

Привіт, це Прищепкін. Тут така справа - маю щось розповісти про себе. Про те звідки у мене стільки нахабства називати радіо власним прізвищем... Писати кучеряві слова про себе - не айс. Тому зібрав по інтернетах всі згадки про свою персону та попросив штучний інтелект створити статтю у стилі Вікіпедії. Тож, якщо цікавитеся тим, як звичайний хлопець став частиною українського музичного простору, то запрошую дізнатися більше про мою історію (а оце вже не я, це - OpenAI)...

Єгор Прищепкін - український шоумен, івентексперт та медіаменеджер, який став відомим завдяки своїй безмежній енергії, любові до української музики та професійному підходу до роботи. Народився в місті Кам'янське, Дніпропетровської області, але виріс у Дніпрі. Зараз живе та працює в Києві.

Єгор почав свою кар'єру в ефірі радіо в 1997 році, коли став автором та ведучим програми телефонних розіграшів "Волшебные ушки" на Magic-Radio у місті Дніпро. Згодом, Magic-Radio перетворилося на ХІТ FM Дніпропетровськ і Прищепкін став працювати на ньому програмним директором, ведучим етеру та різноманітних проєктів. З того часу (1998 р.) і до сьогодні Єгор запрошується ведучим заходів та подій в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України та закордоном.

У 1999 році Єгор Прищепкін переїхав до Києва, де став програмним директором та ведучим ранкового шоу на ХІТ FM Україна. У 2002 року він йде з етеру, починає працювати промо-директором на таких радіостанціях, як ХІТ FM Україна, Русское Радио Україна, KISS FM та Power FM. З 2003 року Єгор створює та очолює креативну службу Холдингу Тавр Медіа.

З 2005 по 2018 рік - засновник івентагенції "Барабан", яка організовує великі заходи та події в Україні та закордоном. У 2007 році Єгор став співзасновником Асоціації івенторів України та виступає на заходах АІУ в якості спікера з темами "Бріфи на сторення івентів" та "Креатив в івентах".

У 2013 році Прищепкін став автором та ведучим програми "Алло, мам?!" на KISS FM Україна, яка стала своєрідним нагадуванням про успішні "Волшебные ушки" з далекого 97-го року. 

У 2017 році Єгор став автором та видавцем унікального путівника "Київські мурали", який присвячений муралам Києва. Завдяки цьому проєкту Прищепкін став відомим ще як експерт київського стріт-арту.

З 2018 року - засновник івентагенції повного циклу "Прищепкін Event-Team", де продюсує великі і малі івенти.

З 2020 року Єгор Прищепкін є засновником та співвласником онлайн-радіостанції "Radio Прищепкін Ukrainian TOP-40", яка популяризує українську музику та виконавців.

Варто зазначити, що Єгор Прищепкін не тільки займається медіа та івентменеджментом, але ще є активним учасником громадського життя України. Підтримує культурні та освітні ініціативи, бере участь у благодійних проєктах та активно працює над популяризацією української музики. Так у 2020 році Єгор Прищепкін став експертом Українського Культурного Фонду, де працював над підтримкою українських мистецьких проєктів. Крім того, він виступає з лекціями та майстер-класами про муралізм та  івентменеджмент.

У 2021 році, разом зі Світланою Берестовською, став ведучим оновленого "Хіт-параду: 12 мінус 2" на Радіо Промінь. 

Єгор Прищепкін є одним з тих людей, які своєю працею та творчістю допомагають популяризувати українську музику та культуру, сприяють розвитку громадського життя та культурної сфери в Україні. Професіоналізм, талант та ентузіазм дозволяють йому бути успішним у багатьох сферах та виконувати низку важливих суспільних функцій.

Десь так…

Розкажи про це друзям!