Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

СТРУКТУРА ЩАСТЯ

СТРУКТУРА ЩАСТЯ (раніше — Счастья) - український віч-хаус, техно , панк, рок, драм-енд-бейс гурт.

Лідерка гурту, 18-річна Ліза Углач з села Княжичі на Київщині, займається музикою з пʼяти років, коли пішла у музичну школу, де грала на фортепіано. Один рік вона не закінчила, бо «не склалося з класикою». 

Після девʼятого класу Ліза пішла навчатись до театрального коледжу імені Карпенка-Карого на акторку кіно й телебачення, що стало у пригоді для розв’язання проблеми страху перед сценою. Тоді вона вирішила, що хоче писати свої пісні та на перервах брала в одногрупників гітару і вчилась грати. Через місяць-два написала перші пісні.

Ліза, як і більшість зумерів, росла на Linkin Park, Twenty One Pilots, Imagine Dragons. Також вона слухала російських виконавців: «Операция Пластилин», Saluki, GONE.Fludd, «Электрофорез», «Пошлая Молли» та інші, випускаючи наближену до поп-панку музику з російськими текстами.

Раніше писала російськомовний поп-панк про закоханість і молодість. На українську мову Ліза вирішила перейти після початку повномасштабної війни, але треки українською планувалися й раніше. Співачка розповідає, що російськомовний контент був спрямований на більший обсяг аудиторії, проте з 24 лютого вона зрозуміла, що «такі слухачі їй не треба».

Наприкінці літа 2022 року Структура Щастя випустила дебютний повноформатний альбом Смуга. До LP увійшло 9 треків. Серед них колаборації з виконавцями Sad Novelist, хейтспіч, drimandr і Марний, а також хіти Друг та Сидативи. Останній трек увійшов до нашого червневого Зорепаду релізів.

Пісню «Друг» спродюсував київський музикант Апатия. За словами Лізи, «Друг» відкриває її майбутній альбом і змінює напрямок творчості Структури Щастя. Кліп до пісні знімали без сценарію, лише з приблизною ідеєю «одинокого тріпу та моторошного вайбу». Зйомки зайняли дві години, а через два дні був готовий відеоряд.

1 грудня 2022 року виконавиця Структура Щастя презентувала мініальбом Система Горя. До EP увійшло 4 треки.