Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ALEKSEEV

Алєксєєв Микита (сценічне ім'я ALEKSEEV) — український співак, півфіналіст четвертого сезону телевізійного шоу «Голос країни», лауреат премії «YUNA 2016» як «Відкриття року». 

ALEKSEEV відомий українському глядачу насамперед через композиції «А я пливу» (переспів пісні Ірини Білик), кліп на яку має дуже багато переглядів на «YouTube», та російськомовну композицію «Пьяное солнце», що має ще більше переглядів і свого часу отримала премії російського каналу RU.TV та премію МУЗ-ТВ. Також стали популярними його пісні «Снов осколки», «Океанами стали», «Чувствую душой». Представник Білорусі на пісенному конкурсі «Євробачення-2018» з піснею Forever.

У віці десяти років Алексєєв почав здобувати музичну освіту, він займався у відомого педагога Костянтина Пона. Ці уроки навчили Микиту розуміти і відчувати музику, а також розвинули прекрасний смак.

Успіх спіткав майбутнього артиста не одразу. Хлопчик спробував здобути перемогу на дитячому «Євробаченні», проте ця спроба виявилася невдалою. Юний співак не здався і продовжив кропітку роботу над своїм вокалом. Трохи пізніше він заснував власний музичний колектив під назвою «Мова».

Популярність до співака прийшла після виходу до фіналу проєкту «Голос країни». Першою успішною композицією для виконавця стала пісня «А я пливу» із репертуару Ірини Білик, на яку було знято кліп], що протягом кількох тижнів тримався на першому місці в чарті FDR. Крім цього, на пісню був випущений ремікс, створений гуртом «Mozgi». Сама Ірина Білик позитивно відзначила виконання Alekseevа, запросивши його співати на свій концерт «БІЛИК. ЛІТО. ТАНЦЮЄМО».

У жовтні 2015 року Alekseev презентував шанувальникам нову пісню — «Пьяное солнце», слова до якої написав Віталій Куровський, а музику — Руслан Квінта. Уже наступного місяця розпочалися зйомки нової відеороботи на цю пісню, режисером якої став Алан Бадоєв. За сюжетом виконавець вбиває своє alter ego після розлуки з дівчиною. Наприкінці травня пісня отримала нагороду російського телеканалу RU.TV як «Найкраща композиція року», стала першою російськомовною композицією, що ввійшла до рейтингу TOP-100 Shazam. Пісня також отримала значний комерційний успіх, адже була завантажена з iTunes понад 100 000 разів, набувши статусу платинового синглу. За підсумками року отримав премію YUNA у категорії «Відкриття року».

У квітні 2016 року співак удруге привітав Ірину Білик з Днем народження, виконавши переспів її композиції «OMA» з однойменного альбому.

Через місяць відбулася презентація альбому «Пьяное солнце» у київському концерт-холлі Bel etage. У червні 2016 року співак переміг у номінації «Прорив року» російської премії МУЗ-ТВ, випередивши «Время и Стекло», Ханну, «Artik & Asti» і Юліанну Караулову.

Новий кліп Алана Бадоєва, знятий на пісню «Снов Осколки», був високо оцінений глядачами, отримавши понад 100 тисяч переглядів у «YouTube» у перший же день. Наступна відеоробота співака, створена тим же режисером, знята на пісню «Океанами стали».

У 2017 році співак презентував новий кліп на композицію «Чувствую душой» за мотивами роману «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайлда. Режисером виступив Алан Бадоєв, зйомки проходили в Каліфорнії, в основному в Лос-Анджелесі. Партнеркою по знімальному майданчику і головною героїнею кліпу стала американська модель та актриса Іоланда Тьєн. Також Alekseev зіграв епізодичну роль самого себе у мелодрамі «Мама для Снігуроньки».

16 лютого 2018 року на фінальному етапі Національного відбору, співак обраний представником Білорусі на Євробаченні-2018 в Португалії з композицією Forever. На конкурсі у Португалії співак виступив восьмим у першому півфіналі і не потрапив до фіналу.

Розкажи про це друзям!