Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

КОЗЛОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ

Віталій Козловський - український співак, заслужений артист України.

З 2002 року модерн-балет «Життя», учасником якого був Віталій, співпрацює з Русланою Лижичко. 2002 року вступив до Львівського університету ім. Франка на факультет журналістики. У жовтні 2002 переміг у телепрограмі «Караоке на майдані» у Львові. Саме тоді на всю Україну він виконав пісню «Вона» львівського гурту «Плач Єремії».

Переміг в першому сезоні музичного телепроєкту «Шанс» в 2003 році, з піснею «Чорнобривці». Брав участь у конкурсі «Нова хвиля» в 2004 році.

Вперше в Україні був складений Перший офіційний гімн української олімпійської збірної під назвою «Чемпіони», який виконав Віталій.

У 2006 році Козловський став бронзовим призером першого сезону українського проєкту «Танці з зірками» на телеканалі «1+1» разом з партнеркою Ксенією Горб.

18 березня 2010 року брав участь у національному відборі учасників конкурсу Євробачення 2010 в Осло.

В 2012 році приймає рішення розірвати стосунки зі своїм продюсером Ігорем Кондратюком та починає новий творчий шлях записавши пісню «Сияние». В тому ж році виходить кліп на пісню, який зняв Алан Бадоєв.

Наприкінці 2013 року він розпочав свою діяльність як продюсер. Його підопічною стала молода львівська співачка Юлія Думанська. Першою спільною роботою артистів став відеокліп на дуетну пісню «Тайна», режисером якого виступила Катя Царік.

В 2014 році виходить перший в новому творчому шляху альбом Віталія Козловського «Будь сильнее».

3 грудня 2015 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся великий сольний концерт співака «220».

18 лютого 2017 — взяв участь у відборі на Євробачення з піснею «I'm Your Light». Авторами пісні є друзі артиста Дмитро Баннов та Марина Скоморохова.

У жовтні 2019 року став ведучим програми «Час кохати з Віталієм Козловським» на М1.

З вересня 2020 року став старшим викладачем вокалу у Київській академій естрадного та циркового мистецтв.