Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЛЮЛЕНОВ ВАНЯ

Ваня Люленов - шоумен, гуморист та співак. 

Команда Вані Люленова двічі здобувала перемогу в «Лізі сміху». Акторська майстерність, трендове почуття гумору, «смачні» жарти, а також злагоджена робота учасників «Стоянівки» – однозначна заслуга Івана. Він прославився на телебаченні, а також отримав унікальну нагоду гастролювати зі своєю програмою територією України.

Музикою Іван почав займатися задовго до професійної гумористичної кар'єри. За рік до повноліття хлопець заповнив анкету на участь у кастингу «Молдова має таланти». На суд журі та глядачів впевнений у собі артист-початківець представив авторський твір. На жаль, йому не вдалося переконати суддів сказати йому «так».

Після досить жорсткої відмови Люленов не зрадив мрію. Щоправда, ділитися зі своїми музичними доробками вже не наважувався. Саме в цей час різко пішла в гору гумористична кар'єра.

2021 року несподівано для шанувальників, шоумен та комік, а тепер ще й співак – презентував міні-альбом, який очолило 5 треків. Платівка отримала назву "Це я тобі написав". Платівку очолили пісні: «Нагадування», «Вона зірка», «Навіщо маля», «Майстерня найк», «Бути підлітком».

Найтоповішою композицією збірки стала пісня «Вона звезда». На трек було знято ще й кліп. На кадрах Люленов співає у мікрофон про дівчину, а пізніше на відео з'являється і героїня – вона танцює у сміливому вбранні.