Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

АСТАФ'ЄВА ДАША

Даша Астаф'єва - українська модель і співачка. Виграла титул Playmate of the Month ювілейного журналу «Playboy» (55th Anniversary Playmate). Екссолістка гурту «NikitA».

Даша Астаф'єва увійшла до шоу-бізнесу оголеною і на високих підборах. З того часу вона постійно розбурхує публіку не тільки провокаційними зйомками, відвертими піснями та кінообразами, але водночас і своєю надзвичайною щирістю та душевністю. Співачка, актриса, модель – секс-символ, у якому головним сексуальним об'єктом стає не просто тіло, а внутрішній світ.

Своєю творчістю Даша розширює поняття сексуальності в музиці, кіно та мистецтві. Якщо раніше еротика вважалася забороненим прийомом, то Даша зробила його основним правилом, довівши, що провокаційна сексуальність може бути стильним художнім актом, при якому іноді досить просто чесно подивитися в очі досвідченому глядачеві.

З 17 років Даша почала працювати фотомоделлю і це стало не просто частиною її кар'єри, а захопленням та пристрастю на все життя. Даша бере участь у зйомках у всьому світі, іноді навіть сама влаштовує фотосети, деякі з них стають цілими перформансами. Фотографи відзначають унікальну фотогенічність Даші та її вміння поводитись у кадрі.

Даші схожа на історію Попелюшки: дівчинка з маленького містечка Орджонікідзе зробила вражаючу кар'єру в шоу-бізнесі.

Широкий глядач уперше побачив Дашу на ТБ-шоу «Фабрика зірок»/2007, Новий канал. Досягши фіналу шоу Даша отримала пропозицію стати солісткою гурту NIKITA.

У 2008 році Дашу Астаф'єву оголошено ювілейною Playmate журналу Playboy на честь 55-річчя журналу. Таким чином, Даша стала однією з 12 ювілейних Playmate за всю історію імперії Playboy. Після цього тріумфу Даша постійно з'являється на обкладинках PLAYBOY у різних країнах світу.

У 2009 році NIKITA шокували публіку кліпом «Верьовки», в якому Даша знімалася абсолютно оголеною у людних місцях. Це відео стало візитною карткою групи. Наступні відео також провокували глядачів і завжди підігрівали інтерес до групи. NIKITA активно гастролювала у всьому світі.

У 2009 році журнал Cosmopolitan надав Даші премію «Найстильніша співачка року».

У 2013 та 2014 ще два відео NIKITA «Авокадо» та «Господар» удостоїлися номінації «Саме сексуальне відео року» на Премії RU.TV.

Популярність Даші Астаф'євої та NIKITA зростала не лише в Україні, а й у Світі. Група виступала на найкращих сценах США та Європи та Азії. Крім обкладинок Playboy Даша неодноразово ставала героїнею хронік видань: The Sun, Bild, Viva!

У червні 2016 року Даша Астаф'єва та NIKITA взяли участь у легендарному британському шоу Eurotrash на телеканалі Channel 4. Спецвипуск програми був присвячений референдуму Брексіт. На думку продюсерів каналу Даша Астаф'єа та NIKITA уособлювали всі переконання шоу, завдяки яким воно подобається глядачам не лише Британії, а й усієї Європи: зухвалість, безпосередність та свобода від забобонів. Виступ NIKITA став кульмінацією шоу. І навіть ведучі Жан-Поль Готьє та Антуан дем Кон пустилися в танок разом із Дашею, що було не за сценарієм. Після виступу Готьє написав у своєму twitter, що NIKITA представляє справжній вайб Eurotrhash. І це підтвердили рейтинг програми.

З 2005 року зараз Даша Астаф'єва знялася в тринадцяти фільмах. А 2017 року Даша також відкрила для себе театральну сцену, зігравши головну роль в антрепризі «Чоловік нарозхват».

У 2017 році Даша Астаф'єва розпочинає сольну кар'єру співачки, створивши свій музичний колектив D.A.band.