Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

СКРИПКА ОЛЕГ

Олег Скрипка - український музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер гурту «Воплі Відоплясова».

1987 р. «ВВ» стає членом київського рок-клубу, здобуває першу премію на київському рок-фестивалі «Рок-парад», випускає свій хіт «Танці».

1990 року гурт здійснює турне Францією та Швейцарією, під час якого в одній з найбільших газет Франції Le Monde виходить матеріал про «ВВ».

У 1991 Скрипка, будучи ще радянським інженером, зі своїм гуртом потрапляє до Франції за культурним обміном між СРСР і європейськими країнами з подачі вже тоді відомого музичного критика Артемія Троїцького. У 1991–1996 роках вони проживають у Франції й гастролюють країною. Там з'явились їхні перші диски — записи живих виступів Або або (1991) та Закустика (1993).

Що більше Скрипка перебував за кордоном, то більше сумував за Батьківщиною. За його ж зізнанням саме у Франції він став українцем. Приїхавши туди російськомовним, аполітичним рокером, вже в середині 90-х говорив винятково українською.

1996 року Скрипка повертається до Києва й відтоді активно концертує в Україні та за кордоном, регулярно відвідує Москву.

2000 року «ВВ» виступає в Ризі, Лондоні, дає концерт у Московському палаці молоді, далі — тур містами Сибіру.

2004 року Скрипка стає одним із організаторів фестивалю «Країна Мрій», цей фестиваль розпочав свою історію через 10 років після виходу пісні та альбому «ВВ» з такою ж назвою.

2007 року Олег проявляє танцювальні таланти і здобуває почесне друге місце у проєкті «Танці з зірками 2».

З вересня 2010 був ведучим програми про етно-музику «Наші вечорниці» на «Нашому радіо», що виходила щоп'ятниці з 21 по 22 годину вечора.

2012 року став тренером у талант-шоу «Голос країни. Нова історія» на каналі 1+1. А потім взяв на себе тренерські обов'язки у проєкті «Голос. Діти», де розкриває секрети успіху на «дорослій» сцені дітям 6-14 років.

У 2013 році разом з Дмитром Борисовим відкрив ресторан «Канапа» на Андріївському узвозі в Києві.

З 2016 року — ведучий програми «Країна Мрій» на радіо Країна ФМ.