Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

KARTA SVITU

Karta Svitu — український рок-гурт, створений 2020 року в Києві.

Лідером та вокалістом гурту є відомий мемолог Іван Марунич.

Влітку 2020 року, під час онлайн-фестивалю «Бандерштат» у Києві, гурт Івана Марунича представив новий музичний проєкт. Гурт, який на той момент ще не мав назви, зіграв півгодинний сет з 9 пісень. Після цього команда почала студійну роботу: почався запис перших пісень з саундпродюсером Артуром Данієляном.

1 січня в соцмережах оголошено назву гурту — «Karta Svitu». За словами Івана Марунича, вона йому наснилася після гастролей. А вже 5 січня гурт виклав першу пісню «Свято». 18 березня гурт представив дебютний радіосингл «Квартира». Пісня потрапила в ротацію українських радіостанцій. У червні Karta Svitu виступила в прямому ефірі музичного телеканалу М2 в шоу «Хіт-конвеєр» з піснею «Ліхтарі». Членкиня журі Олена Мозгова відзначила композицію словами «пісня світла, написана від душі, видно, що це не кон'юнктура, і тому це прекрасно». Ведуча Злата Огнєвіч нагадала, що Іван Марунич ще й відомий блогер.

26 червня Іван Марунич виклав у соцмережі жартівливу пісню-звернення до мера Києва Віталія Кличка під назвою «Одного дня я стану мером». Наступного дня мер Києва відповів Івану в коментарях, виклавши римовану відповідь. Через декілька тижнів опубліковано студійну версію синглу з заміксованим голосом Кличка. 5 і 6 липня 2021 гурт Karta Svitu виступив на головній сцені фестивалю Atlas Weekend із піснями «Премія» і «Лопес». Того ж місяця треки з'явилися на стримінгових майданчиках.

У вересні 2021 відбулася презентація дебютного відеокліпу на пісню «Квартира». Режисером став кліпмейкер Мітя Шмурак, відомий роботою з гуртами Антитіла, ТНМК, Тіною Кароль тощо. 30 вересня в Києві гурт Karta Svitu зіграв перший сольний концерт. Під час виконання пісні «Одного дня я стану мером» неочікувано для публіки й музикантів на сцену вийшов Віталій Кличко і наживо зачитав рядки з пісні. А також побажав команді йти до мрії. Ця подія набула резонансу в ЗМІ. 9 жовтня гурт виступив на Дні народження хмарочоса «Гулівер». А 3 грудня команда презентувала перший ремікс — танцювальну версію пісні «Лопес».

На початку широкомасштабної війни Росії проти України гурт випустив декілька пісень, присвячених сучасним подіям, зокрема, пісні «Крила», «Вона лягає спати», а також композицію «Старий поштар». А пісня «Пес Патрон», яка з'явилася влітку під час благодійних концертів, невдовзі стала вірусних хітом в Tik-Tok, і набрала в YouTube понад 2 мільйона переглядів. 29 вересня 2022 року гурт зіграв у Києві сольний благодійний концерт з програмою «Двадцять дві пісні», відзначивши дворіччя творчості.

Розкажи про це друзям!