Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

THE UNSLEEPING

The Unsleeping - український музичний гурт з Києва. 

У 2013 році п`ятеро хлопців з Умані зібралися разом, аби створити гурт. Почали грати бруднуватий рок, по-тихому випускали сингл за синглом. У 2016-му доросли до міні-альбому.

Однак переламний момент у творчості The Unsleeping стався три тижні тому, коли вони випустили кліп «You Drive My Four Wheel Coffin» — з купою урбаністичних метафор і в оновленому звучанні. Відео пішло гуляти у Facebook і зробило гурт помітним. The Unsleeping запросили на оновлений фестиваль Re$publica до Хмельницького. Це буде перший серйозний виступ гурту.

Біографія The Unsleeping напрочуд сильно нагадує історію гурту МАіАК – одного з головних відкриттів української музики 2010-х. Обидві команди починали з гітарної альтернативи та перемкнулися на безкомпромісний інді-рок, обидві ж намагаються рухатися проти течії скороминущого хайпу до русла високого мистецтва. МАіАК так і залишилися формацією «для своїх», в The Unsleeping ще є час навчитися на чужих помилках. Нещодавно музиканти перебралися до Києва і готові підкорювати столицю.

Наприкінці 2013-го Іван Смірнов (бас-гітарист) запропонував виступити разом на шкільному святі, з того часу формально тріо перетворилось в гурт.

В період з 2015 по 2018 учасники гурту через навчання в університетах в різних містах майже не виступали і не репетирували.

В 2019 гурт виграв відбір APPS Music & SZIGET Festival 2019: Awards та отримав шанс представити Україну на п’ятому найбільшому музичному фестивалі світу Sziget Festival 2019.

21 листопада 2020 відбулася церемонія нагородження першої премії незалежної музики Jäger Music Awards 2020. Пісня “PTAHA FRED” гурту The Unsleeping стає переможцем у номінації Трек року.

Розкажи про це друзям!