Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЧЕМЕРОВ САША

Саша Чемеров -  український рок-музикант, поп-музикант, композитор, продюсер, поет, колишній фронтмен рок-гуртів Димна Суміш, X-позери, Vkrayst, The Gitas. У нинішній час - сольний виконавець.

В п’ятирічному віці грав на дитячому барабані, пізніше, співав під програвач. Ще пізніше чув від батька «Піснярів», «Beatles» та інше під гітару. В шостому класі почув на польському радіо дивну речитативну музику і захопився. В школі всі сміялись з широких штанів, а вчителі водили в перукарню. В чотирнадцять років вперше почув «Nirvana», «Doors», «Aerosmith» та ще кілька не вартих уваги гуртів. Почав вчитися грі на гітарі та приймати допінг. Співав кавери улюблених груп у складі «The Bag» та цікавився окультними науками. На початку 1996 року виникла група «Торба», до складу якої, окрім Саші Чемерова, входили майбутні басист та гітарист «Димної Суміші». Музиканти жили в одному місті, вчилися в одній школі, зростали в одному районі (з басистом навіть жили в одному домі). Попереду були два роки хіппізму, шаманізму та непрофесійної музики. В 1998 році – розпад групи «Торба», та знайомство з нинішнім барабанщиком «Димної Суміші» Сашком Гущиним

2003-го Олександр Чемеров закінчив КНУКіМ, спеціальність — «джазовий вокал».

З 2007 року Саша Чемеров, під псевдонімом Ізольда Четха, був головним автором музики та текстів пісень гурту «Quest Pistols». Після розпаду гурту на «Quest Pistols Show» (продюсера Юрія Бардаша) та новий гурт «Агонь» (початкового складу гурту), Чемеров став співпрацювати з останніми.

З 2009-го Саша Чемеров виступав «запрошеною зіркою» у складі гурту «Інді.я», зокрема фігурував у їхньому кліпі «L'or».

У червні 2009 року, «Димна Суміш» випустила свій третій альбом «Димна Суміш». Саша Чемеров уперше виступив і як співпродюсер цього альбому.

У липні 2010-го вийшов альбом «Дай мне знак» російської співачки Лєри-Лєри, де музику до всіх 12 пісень написав Саша Чемеров.

Саша Чемеров є продюсером (в статусі темно конячки та сірого кардинала) і деяких відомих і не дуже відомих виконавців, але інформація про це не розкривається.

10 листопада 2010-го було презентовано книжку Саші Чемерова «Один». Вона містить понад 200 написаних ним віршів і оповідань, а також зроблені ним полароїдні фотографії. Вірші у книзі, за твердженням Саші Чемерова написані методом автоматичного письма.

27 липня 2018-го під час сольного концерту гурту The Gitas в Зеленому театрі у Києві підтримав ув'язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова. Учасники гурту заявили зі сцени, що в цьому світі є люди, яких утримують незаконно. Також музиканти виконали для Сенцова пісню «Sharks of Disharmony», яка є маніфестом проти корумпованих політиків у всьому світі.

27 березня 2022 Саша Чемеров виступив з концертом у Львові на Площі Ринок в рамках проєкту «Український мистецький фронт».