Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

NIKITA LOMAKIN

Микита Ломакін, сценічний псевдонім Nikita Lomakin — український співак, автор пісень, композитор, ведучий музичного телеканалу М1,  учасник шоу «X-Фактор» та “Голос країни 11”.

У 2013 році став учасником популярного телевізійного проекту “Х-Фактор”.

14 лютого 2019 року NIKITA LOMAKIN презентує дебютний альбом “Зеркала”: це 10 треків, які відзеркалюють внутрішній світ і чесно розповідають про чоловічі емоції. Окремо NIKITA LOMAKIN виділяє головну пісню альбому із назвою “Зеркала”:

У 2020 році Нікіта взяв участь у відомому шоу "Голос країни 11" в команді тренера Тіни Кароль. На етапі нокаутів покинув шоу, але повернувся за результатами глядацького голосування.

13 серпня 2021 року виходить другий студійний альбом NIKITA LOMAKIN “Эйфория”. До альбому увійшло 8 треків. Новий, другий за рахунком, альбом “Эйфория” у мажорному настрої несе у собі легкий позитивний вайб. Треки у альбомі “Эйфория” не схожі за настроєм, але у кожної пісні відчувається легке відношення до життєвих ситуацій. Основний меседж у тому, щоб люди вчилися жити простіше, веселіше, вміли вчасно переключатися і “чілити”. Альбом написаний у найкоротші строки - 3 місяці. Джерелом натхнення для альбому “Эйфория” став альбом артиста Justin Bieber “Justice”, який вийшов весною 2021 року. Фокус-треком альбому “Эйфория” виступає пісня з однойменною назвою.

У серпні 2021 року Нікіта записує україномовний дуетний трек зі співачкою Тіною Кароль. Трек “Невірний” увійшов до альбому Тіни Кароль “Молода кров”, приуроченому до Дня Незалежності України. Реліз альбому відбувся 20 серпня.

Розкажи про це друзям!