Обрані товари
0
Обрані артисти
0

Обмін та повернення товарів

Умови обміну та повернення мерчу

“Radio Прищепкін” (ФОП Сироватський Тимур Миколайович, далі - Радіо) створює унікальні сувенірні вироби з особливою трепетністю та любов'ю. Тому кожну скаргу чи пропозицію ми ретельно розглядаємо. Якщо Ви незадоволені виконаним замовленням, зверніться, будь ласка, на пошту: prischepkin@gmail.com або зв'яжіться з нами за телефоном: +38 (067) 443-04-65. Ми цінуємо наших слухачів і готові в спірній ситуації йти назустріч.


Обмін та повернення можливе

Повернення грошових коштів або обмін товару можливе у таких випадках:

  • брак виробу (дірка, пляма);
  • брак нанесення принта (надрукований не той принт, не в тому місці, не того розміру, але за умови чіткого у сантиметрах узгодженого розміру).

Обмін та повернення неможливе

Більшість сувенірної продукції виробляємо на замовлення. Тому деякі вироби є індивідуальними. Радіо не може повернути кошти або обміняти товар у таких випадках:

  • Якщо ви неправильно підібрали розмір. Прохання звернути увагу, що допустима похибка трикотажних виробів 2,5 см. Якщо ви сумніваєтеся у правильності вибраного розміру, порадьтеся з нашим менеджером - по можливості він допоможе;
  • Якщо “Я уявляв це не так...” Підійдіть до замовлення ретельніше, при виборі одягу і принта порадьтеся з нашими менеджерами. Якщо у Вас є питання, очікування або нерозуміння специфіки друку, обов'язково озвучте їх менеджеру. У разі Вашого знаходження в Києві, для примірки одягу Ви можете відвідати офіс нашого текстильного підрядника по вул. Костянтинівська 75 (Поділ) у будні з 9:00 до 18:00;
  • Якщо виріб виготовлено, а потреба в ньому зникла. Організація залишає за собою право не здійснювати обмін та повернення коштів, якщо умови не співпадають з пунктами, зазначеними в розділі “Обмін та повернення можливе”.

Розкажи про це друзям!