Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ТІК

ТІК (Тверезість і Культура) — український музичний гурт, створений у 2005 році Віктором Бронюком у місті Вінниця.

Навесні 2005 року випускники Вінницького державного педагогічного університету заснували музичний гурт «ТІК». Перший виступ музикантів у Вінниці на концерті гурту «Таліта Кум» перед тисячною аудиторією виявився вдалим і цей день вважається днем народження гурту «ТІК».

Перший демо-запис гурту потрапив до рук Віталія Телезіна (українського саундпродюсера, який працював з такими гуртами, як ВВ, Океан Ельзи, Друга ріка, Lama тощо), котрий погодився записувати «ТІК» у своїй студії «211».

Протягом 2006 року з початкового складу гурту залишилися тільки Віктор Бронюк і Сашко Філінков. Дебют оновленого складу відбувся 26 травня 2006 в Житомирі. Водночас на студії «211» спільно з білоруським гуртом «Ляпис Трубецкой» записували пісню «Олені».

24 вересня 2006 року пісня «Олені» з'явилася на національних радіостанціях, а 5-6 жовтня на Кіностудії імені Олександра Довженка відбувалися зйомки відеокліпу до пісні «Олені», який побачив світ 12 листопада. На початку 2007 року з'явилося нове відео до пісні «Вчителька».

1 травня 2008 року гурт ТіК виступив на основній сцені з повноцінною сольною програмою на фестивалі «Таврійські ігри». Саме там вони вперше виконали шлягер «Бєлиє рози» українською мовою, а також презентували кліп на пісню «Сосюра». Кліп зняли під час одного з концертів туру, він повністю доносив унікальну позитивну енергетику ТІКів.

25 вересня 2008 — виходить другий альбом гурту під назвою «тиХИЙ». У листопаді презентовано відео на пісню «Свєта», режисером якого став Алан Бадоєв. А продюсер гурту, незважаючи на фінансову кризу, почав готуватися до другого Всеукраїнського Туру гурту ТІК, який вже за традицією відбувся навесні. Всеукраїнський «тиХИЙ» тур налічував 50 сольних концертів. 31 березня гурт ТІК завершив свій «тиХИЙ» тур великим «Антикризовим концертом» у київському Палаці Спорту і зібрав 7 тисяч глядачів.

У вересні був презентований новий відеокліп на пісню «Сірожине пірожине», а в лютому 2010 року відбувся вихід кліпу на пісню «Чоловіче щастя». 25 лютого 2010 року у прокат вийшов фільм «Кохання у великому місті-2». Композиція «Олені» стала саундтреком фільму.

16 березня грандіозним концертом у київському Палаці Спорту розпочався третій всеукраїнський «Народний тур», відмінністю якого є те, що в ньому брали участь місцеві колективи.

У жовтні 2011 року вінницький гурт презентував свій третій альбом під назвою «Весільний». Після чого колектив одразу відправився у четвертий всеукраїнський тур, який так само, як і альбом називався «Весільний». 15 листопада ТІК зіграв масштабний «Весільний» концерт у київському Палаці спорту. Спеціальним гостем якого стала українська співачка Ірина Білик. Вона разом із Віктором Бронюком виконала композиції: «Не цілуй», «Дорога в нікуди» та «Чорні очка, як терен».

26 січня 2012 року в український прокат вийшов фільм «Ржевський проти Наполеона», у якому знявся і гурт ТІК.  А вже у вересні 2012 року лідер гурту ТІК Віктор Бронюк взяв участь у триб'юті вокальної формації Піккардійська терція. На 20-річчі львівської терції Віктор разом із учасниками формації виконав композицію «Старенький трамвай».

Гурт не залишається осторонь подій, що відбувається у країні протягом останніх років. Серед комічних відеоробіт «ТІК» є й доволі серйозні, присвячені Україні і тим, хто бореться за неї: «Запах війни», «Люби Ти Україну», «ІсторіЯ».

З нагоди 10-річчя гурту світ побачив диск «Люби Ти Україну». Таку ж назву мав великий тур «ТІК» містами України та за кордоном. Потім гурт презентував кліп «Запах війни». Кліп був відзнятий Ярославом Пілунським разом з творчим об'єднанням «Вавилон 13» та волонтерською організацією «Народний тил». Окрім творчої діяльності, лідер гурту Віктор Бронюк активно займався допомогою українським військовим на сході.

У грудні 2022 року гурт «ТІК» презентує нову пісню «Журавлі». Це присвята всім, хто віддав життя за Україну. Також на цю пісню виходить кліп, який зняв режисер Роман Веркулич.

Розкажи про це друзям!