Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

VOVAZILVOVA

VOVA ZI LVOVA - український виконавець у стилі реп. 

Справжнє ім’я Володимир Парфенюк. Писати пісні почав з 2002 року, у 2005 році почав читати реп. Також 2005 року стає ведучим шоу VovaZIL'Vova на каналі M1, де він обговорював американських реп-виконавців і показував їхні кліпи.

Його життя почало змінюватися у 2002-му році. Тоді 21-річний хлопець почав писати пісні. Через три роки він став читати реп. Так з'явився «VovaZIL'Vova», який буквально увірвався в український шоу-бізнес.

Поява якісного репу і професійного виконавця викликала бурхливу реакцію публіки і преси. Досить скоро «VovaZIL'Vova» придбав широку популярність.

Уже через рік після успішного дебюту в ефірі топового музичного телеканалу «М1» з'явилося шоу «VovaZIL'Vova». Його ведучим став сам VovaZIL'Vova. У своєму шоу артист розповідав цікаві факти і новини зірок світової реп-сцени. Телешоу мало хороші рейтинги, але проіснувала всього 1 рік.

У тому ж 2006-му році відбувся реліз дебютного альбому репера. Платівка отримала назву «Вино, кобіти, патіфон».

У 2007-му році «VovaZIL'Vova» записав новий диск «Йой # 1». На ньому крім Вови зазвучало безліч інших талановитих реп-виконавців. У тому ж році «VovaZIL'Vova» спільно з групою «XL Deluxe» і польським репером Соколом записав трек «Nie Lekceważ Nas» («Не можна недооцінювати нас»). Цей трек присвячений слов'янським народам.

У 2009-му році «VovaZIL'Vova» знову з'явився на екранах як телеведучий на каналі «М1». У шоу «Мажори» репер і його співведучий Мітік Порішай представляли нові музичні кліпи. Цей телепроект радував глядачів усього 4 місяці.

У 2010-му році в світ вийшла збірка української хіп-хоп музики, в якій  також прозвучав «VovaZIL'Vova». Платівка отримала назву «Інший ЗаХХід».

У 2014-му році відбулася прем'єра кліпу «Павук», знятого на однойменну пісню групи «DZIDZIO». У записі треку і зйомках відео брав участь VovaZIL'Vova.

За словами артиста, щоб сподобатися широкій аудиторії, потрібно в першу чергу подобатися собі. Разом з тим, він зазначає, що професійний успіх - це 10% таланту і 90% наполегливої ​​праці.

Розкажи про це друзям!