Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

GERA GERC

Gera Gerc (Гера Герц) (справжнє ім'я - Герман Дутковський) - український репер, сольний артист, яскравий представник хіп-хоп культури України, учасник команди Muschool Roll, об'єднання АСМ та команди УСЛ/ USL 3x3. 

Творчість Гери є близькою для слухача будь-якого віку та поглядів на життя. Його пісні, наповнені змістом і життєвою позицією, звучать на драйвових фестивалях і спокійних заходах з різною і часом протилежною аудиторією, які при цьому чіпляють кожного слухача, де б він не знаходився. Gera Gerc експериментує, виступаючи на майданчиках не лише сольно, а й у тандемі із живими музикантами.

Gera Gerc бажаний гість і свій у дошку як на закритих та загальнодоступних галасливих вечірках, так і на стрітбольних челенджах та битвах на території країни та за її межами.

Народився і деякий час жив у Запоріжжі, та слідом за мрією, переїхав до Києва.

У минулому працював ведучим вечірнього шоу та власної програми про українську музику на двох телеканалах країни.

Впродовж останніх років багато разів виступав на різних музичних фестивалях. Серед яких - Atlas Weekend на сцені музичного лейблу Івана Дорна «Masterskaya» та у компанії команди Жені Галича MEGOGO LIVE. Також на кортах Української Стрітбольної Ліги 3х3, де було багато вуличного баскетболу та запеклих змагань. В усіх випадках це завжди було гучно і незабутньо.

Розкажи про це друзям!