Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

AVIATOR

AVIATOR (також «Авіатор», «Авиатор») — український музичний колектив, створений 2005 року в місті Київ.

Гурт одразу зайняв нішу в попмузиці романтичного спрямування. Вихід дебютного альбому «В эфире» став помітною подією в шоу-бізнесі: за перший тиждень було продано понад 50 тис. примірників, а загалом альбом розійшовся тиражем більш ніж 200 тис. копій.

Головними учасниками гурту є Андрій Сторож, Дмитро Тодорюк та (до 20 червня 2018 року) Ігор Воєвуцький.

Майбутні учасники групи Ігор Воєвуцький та Дмитро Тодорюк познайомились під час третього сезону телепроекту "Шанс" у 2004 році. На той час саундпродюсером проєкту був відомий український продюсер Юрій Нікітін, до якого хлопці прийшли з ідеєю про бойзбенд. 

Аби вирізнятись на фоні існуючих хлопчачих колективів, було прийнято рішення створити тріо. Таким чином, до гурту запросили Андрія Сторожа, музиканта, знайомого хлопцям за різними фестивалями. Саме в такому складі 29 травня 2005 року колектив вперше виконав свій хіт «Возвращайся» у великому концерті на Європейській площі столиці.

Назву AVIATOR запропонував Андрій, бо кожен із хлопців, крім музики, на той час мав своєрідне відношення до авіації:  Ігор з дитинства колекціонував дитячі моделі літаків; Дмитро практикував стрибки із парашутом, Андрій захоплювався фільмами Мартіна Скорзесе, зокрема картиною "Авіатор". Тим більше, така назва найбільш точно передавала романтичний напрямок колективу.

Отже, група починає свою діяльність під керівництвом продюсерського центру «Mamamusic». Вже 7 грудня 2005 року виходить дебютна платівка під назвою «В эфире». Альбом мав дуже великий успіх — за 6 тижнів було продано понад 200 тис. примірників, і 21 лютого 2006 групу AVIATOR було нагороджено "Золотим диском". Згодом колектив вирушив у свій перший всеукраїнський тур разом із такими зірками як Вєрка Сердючка, Ірина Білик та Марія Бурмака, відвідавши двадцять п'ять найбільших міст України. В тому ж році музиканти стають переможцями премії «ShowBiz Awards» в номінації «Відкриття року».

У 2012 році гурт AVIATOR і керівництво продюсерського центру «Mamamusic» приймають спільне рішення припинити співпрацю і музиканти відкривають свій лейбл «Авіатор М’юзік».

18 грудня 2014 року в НПМ «Україна» відбулося безпрецедентне на той час мега-шоу «Еволюція», приурочене до десятиріччя групи.

29 травня 2018 року, на 13-й творчий день народження колективу, одна з зірок сузір'я Близнюків отримує ім'я «Gurt AVIATOR».

Артисти стали першими в українському шоу-бізнесі, хто відіграв концерт на борту літака на висоті 10000 метрів.

Влітку 2018 року фронтмени AVIATOR приголомшили своїх шанувальників неочікуваною звісткою: у складі гурту відбулися зміни. Відтепер за керування музичним «авіалайнером» взялися два фронтмени: Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож.

Перший концертний виступ у новому складі гурту відбувся 18 серпня 2018 року на Аеродромі «Широке» у Запоріжжі в рамках авіафестивалю «МУЗИКА ТА НЕБО».

Офіційний реліз синглу «Небо на двох» став відправною точкою нового творчого шляху колективу.

Розкажи про це друзям!