Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

SPIV BRATIV

Спів Братів — український рок-гурт.

Гурт створений 01 жовтня 2010 року у місті Черкаси. Гурт складається з чотирьох рідних братів: Дмитра, Артемія, Антонія і Леонтія Осичнюків.

Рок-гурт «Спів Братів» створений у 2010 році з ініціативи старшого брата 18-річного Дмитра Осичнюка, який запросив до гурту своїх молодших братів: 15-річного Артемія та 14-річних близнюків Антонія та Леонтія. Усі четверо — випускники Черкаського музичного коледжу ім. С. С. Гулака-Артемовського.

У листопаді 2013 року брати Осичнюки разом з батьком Володимиром пройшли до фіналу телевізійного шоу «Одна Родина» на телеканалі Інтер. Завдяки схожості чотирьох братів на «ліверпульську четвірку» на шоу до гутру «Спів Братів» приклеїлась назва «український Бітлз».

У жовтні 2014 року гурт «Спів Братів» до 200-ї річниці народження Тараса Шевченка презентував програму «Батьку-Кобзарю», яка складається з п'ятьох пісень, написаних на вірші Шевченка «І досі сниться: під горою…», «Світає, край неба палає…», «Тече вода з-під явора», «Садок вишневий коло хати», «Посланіє», а також однієї авторської пісні «Батьку-Кобзарю», метою якої було популяризувати творчість Шевченка серед школярів.

В січні 2022 року «Спів Братів» взяв участь в 12 сезоні шоу Голос Країни. Гурт пройшов сліпі прослуховування завдяки спецпроекту «Другий шанс», який представили в цьому сезоні Олександра Заріцька і Андрій Мацола. Після успішно пройдених трьох етапів «Другого шансу», участь в шоу була припинена в зв'язку з російським вторгненням в Україну 24 лютого 2022 року.

Розкажи про це друзям!