Обрані товари
0
Обрані артисти
0

РАДІОСТАНЦІЯ

Концепція. Аудиторія. Рекламні інтеграції

Радіо Прищепкін Ukrainian Top-40
Радіо Прищепкін Ukrainian Top-40

RADIO ПРИЩЕПКІН - музична онлайн-радіостанція, яка працює у форматі UA TOP-40, тобто транслює найхітовіші пісні з нової української музики. Головною метою станції є популяризація сучасної української музики та підтримка українських музикантів.

Radio Прищепкін відображає те, що відбувається в Україні в музичному, культурному та політичному контексті. Станція є важливим майданчиком для того, щоб українська музика була почута широкою аудиторією. 

НАЙХІТОВІШЕ З НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО

Radio Прищепкін підтримує найяскравіших представників сучасної української музики. Станція шанує вітчизняних зірок та допомагає молодим виконавцям розкрити свій творчий потенціал. Однією з особливостей Radio Прищепкін є титрування кожної пісні, що допомагає знайомити слухачів з українськими виконавцями.

Станція відтворює різні жанри пісень, створених в Україні або заспіваних українською мовою. Вона дотримується сучасних правил радіопрограмування, розподіляє музичні треки на категорії та складає плейлисти за допомогою спеціального програмного забезпечення. У ротації знаходяться пісні, що вийшли не більше п'яти років тому. Мовні пропорції становлять 75% україномовних пісень та 25% пісень іншими мовами світу.