Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ПИВОВАРОВ АРТЕМ

Артем Пивоваров - прогресивний сучасний артист, саундпродюсер, музикант з нестандартним і актуальним поглядом на музичну індустрію в Україні та країнах СНД. 

Він належить до нового покоління артистів - зухвалих, нестандартних, внутрішньо вільних, з глибокої власною філософією, яку несе в маси. Якщо говорити про музичні тренди, Артем Пивоваров, безсумнівно, один з їх законодавців. Шанувальники творчості артиста вже давно вивели формулу його унікальності, назвавши його «стихійним». Однозначно, музика - це стихія Артема.

Артем Пивоваров представив світу 4 сольних альбоми, десятки синглів і безліч візуалізацій на них, а кількість фічерінгів з артистами в арсеналі артиста здатні здивувати найдосвідченіших музичних критиків.

«Приємно усвідомити, що музика, яку ти створюєш, подобається не тільки тобі, а й іншим. Але це лише маленька доля того, що може відбутися з цим артистом.»

 У 2017 році Артем Пивоваров увійшов в десятку найпопулярніших українських артистів на YouTube, відеоробота «Кислород» - набрала більше 19 мільйонів переглядів і стала на той момент візитівкою артиста. До сих пір цей хіт - один з найбільш очікуваних на концертах Артема.

У березні 2018 року Артем Пивоваров зібрав солд-аут на своєму сольному концерті в Києві, де представив одразу два альбоми: «Стихія води» і «Стихія вогню», які були випущені в цьому ж році.

2019 й був дуже продуктивним для Артема. За рік він випустив 5 відеоробіт, а також записав дует зі співачкою Елкой двома мовами, випустив четвертий альбом «Земной» і зібрав два солд-ауту поспіль в Києві, влаштувавши справжній музичний екшн!

Початок нового десятиліття: 2020 рік був дуже насиченим для стихійного артиста, не дивлячись на карантин, через який довелося перенести всеукраїнський та європейський тур музичного екшну «Земной» на 2021 рік. Артем був вперше номінований на премію YUNA 2020 на категорії «Кращий виконавець», випустив кліп-спліт «Дежавю / Позови» і українську версію синглу «Дежавю», який вже більше 25 тижнів тримається на вершинах музичних чартів, а відеороботу на цей трек подивилися вже більше 30 мільйонів разів на YouTube. Також, в кінці року було оголошено, що Артем Пивоваров номінований в 3 категоріях премії YUNA 2021: «Кращий виконавець», «Кращий трек», «Кращий альбом».

Не так давно Артем презентував свою власну гру "Мои стихи, твои ноты" для сматфонів, присвячену виходу однойменного першого анімаційного відео в кар'єрі артиста.

Серед самих хітових пісень виконавця - сингли «Дежавю», «Дом», «2000», «Карма», «No.1», «Позови», «Моя Ніч»/"Моя ночь", «Полнолуние», «Собирай меня» , «Кислород».

Колаборації з такими артистами, як Елка - «В каждом из нас», Мот -  «Муссони», «Ливень», DJ Smash - «Сохрани», Анна Седокова -  «Магнитные глаза», Влади - «Меридианы», Anaсondaz - «Хаос», з Sunsay - «Выдыхай».

Артема регулярно запрошують в тв-шоу на головні канали країни.

Якщо аналізувати творчість Артема Пивоварова, можна зрозуміти, що він не схожий ні на кого. Самобутній, талановитий, чітко розуміє, про що співає, і який посил несе в маси. Його харизма заворожує. У його текстах - повітря. У його музиці - стихія. У його погляді - вогонь.

Артем Пивоваров і його музична енергія - це новий творчий напрям без кордонів, заряджене міццю вогню, силою води, бунтом вітру і світлом землі.