Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ROMOZA

ROMOZA — артист-антиейджист з автентичним сріблястим баритоном,

Під творчим псевдонімом ROMOZA - колишній заступник Голови Правління з корпоративного бізнесу, член Правління УНІВЕРСАЛ БАНКУ Роман Гороховських.

Слухачеві Радіо Прищепкін ROMOZA знайомий по синглам «Море і вино», «Льоха», «Просто хороші люди» та інші. Усі пісні Романа — це справжні історії з життя артиста, пісні-бувальщини. 

Перший альбом «Майже досконало» видано 22 жовтня 2021 року. Альбом став описом життя людини «середнього класу» за останні 25 років – від безладдя та невідомості 90-х до сьогодення, коли ця людина вже щось вміє і знає. Десь побувала, щось побачила і навіть може поділитись власним життєвим досвідом. Життєві історії описані зі значною часткою гумору та самоіронії.

У 2022 році після повномасштабного вторгнення рашистів ROMOZA представив пісню для українців, які кожен на своєму місці наближають перемогу - “Просто хороші люди”. Одночасно з виходом пісні “Просто хороші люди”, ROMOZA презентував на своєму YouTube-каналі екранізацію пісні, в якій показується весь сенс пісні та ще глибше висвітлюється проблема дітей та війни.

Розкажи про це друзям!