Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

FREEDOM-JAZZ

Freedom Jazz ( Freedom-jazz) — український музичний гурт, відомий в Україні і за кордоном насамперед як кавер-бенд.

До складу колектива входять десять дівчат. Гурт у жанрі джаз-кабаре, що поєднує музику, танці та театр. Однією з особливостей гурту є виконання вокальних партій у вузькій гармонії, коли голоси співачок формують тризвук.

Гурт заснований у 2008 році режисером-постановником та продюсером Оленою Коляденко. Початково вона планувала створити вокальне тріо, подібне до Andrews Sisters чи Puppini Sisters. Натхненням для ретро-гурту став кінофільм «У джазі тільки дівчата»

У 2008—2011 роках джазетки брали участь у номерах учасників талант-шоу «Фабрика зірок». У 2011 році гурт взяв участь у талант-шоу «Шоу №1» на телеканалі «Інтер», переможець якого міг взяти участь у фіналі національного відбору на «Євробачення 2012». Проте в одному з фінальних випусків колектив був змушений покинути програму за рішенням журі, яке надало перевагу міжнародному гурту «Фарби». Судді зауважили, що «Freedom Jazz» надто професійні артистки і їм розвиватися далі нікуди, на відміну від менш професійних учасників, що їх залишили в шоу.

З 2012 року гурт «Freedom Jazz» постійно виступав на гумористичній програмі «Київ Вечірній» студії «Квартал 95», де традиційно виконував пісню «Вечерний Киев» та інші композиції.

16 лютого 2019 року джазетки виступили у другому півфіналі національного відбору «Євробачення» зі своєю авторською композицією «Cupidon». Отримавши максимальні оцінки як від суддів, так і від телеглядачів, «Freedom Jazz» потрапили до фіналу, де посіли друге місце, поступившись «Maruv». Після відмови останньої підписувати контракт із НТКУ, радіомовник почав перемовини із «Freedom Jazz», однак дівчата також відмовились їхати на «Євробачення».

Під час національного відбору на «Євробачення 2019» вокалістка Анастасія Малега виступала на восьмому місяці своєї другої вагітності.

Учасниці колективу Олександра Журба і Світлана Майгер утворили власний проект «Daizy Crazy», що виконує пісні в жанрі танцювальний електропоп українською та російською.

Розкажи про це друзям!