Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

КРУПІН МІША

Міша Крупін - український співак, музикант, автор пісень, соліст гурту «Корупція», ще відомий як репер Туман.

Кар’єру співак розпочав ще в ранньому дитинстві. Він співав пісні в магазині, а за це отримував нагороду - солодощі. Потім у Міші виявили музикальний слух і хлопець пішов до музичної школи за класом скрипки. Після випуску, продовжив навчання в музичному училищі, спочатку за спеціальністю естрадного вокалу, а потім повернувся до скрипки.

Заняття класичною музикою не завадили Михайлу зануритися з головою в реп-індустрію. В 20 років він створив серйозний музичний проєкт «Дядя Вася». Однак, початковим джерелом, що зародило інтерес до даного жанру музики, сам Крупін називає угруповання «Поза законом» і фестиваль «Індахаус», на сцені якого виступав Блек.

Від Блека Міша отримав перше прізвисько "Туман", оскільки нічого не розумів в репі. Потім Блек і Жуйков допомагали Міші у записі музики та в організації виступів. Пізніше Крупін створив колектив під назвою «cddtribe». Йому на зміну й прийшов «Дядя Вася».

Далі були місця в хіт-парадах. Трек «Старий» назвали шлягером року. Займався написанням пісень на замовлення, зокрема один із хітів гурту NIKITA «Авокадо» створив саме Міша.

У 2006 році "Туман" поставив перед собою ціль - продати альбом «Дяді Васі» в Києві. Для цього він потрапив на концерт репера Смокі Мо, там попросив повернути старий борг. Ці 50 доларів Крупін називає «щасливими», тому що з того моменту почали надходити багато замовлень від інших виконавців.

У 2007 році розпочав співпрацю з продюсером Юрієм Бардашем. У період з 2008 по 2010 жив на три міста: Харків-Київ-Москва.

У 2019 році створив гурт «Корупція». Критики кажуть, що музика гурту написана в жанрі неошансон, проте сам Крупін не називає свою музику якимось конкретним жанром. За його словами, це поєднання блюзу, свінгу та джазу.

У 2019 році вийшов дебютний альбом «Журавли». Разом з альбомом виходить хіт «Красный бархат», і перевипуск хіта «Облака».

У 2021 році Міша Крупін та гурт «Корупція» в своєму всеукраїнському турі зіграли 28 концертів за 25 днів. Завершили епохальний тур «Красный бархат» 5 виступами в Києві за 3 дні, в концертній залі Freedom Hall. До речі, LIVE цього концерту став ТОП-релізом вересня від Apple Music.

На початку 2022 року гурт «Корупція» став номінантом на премію YUNA в номінації «Найкращий поп-гурт».

З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну в 2022 році, музикант одразу висловив свою проукраїнську громадянську позицію, перейшов на українську мову в побуті та творчості. Засудив та категорично припинив співпрацю з Юрієм Бардашем, який підтримує путінський режим та війну Росії проти України.

У жовтні та листопаді 2022 року Міша Крупін здійснив тур Україною, на підтримку ЗСУ, який мав назву «У нашому місті». Під час туру були зібрані гроші для купівлі автівок та амуніції для Збройних Сил на Харківському, Миколаївському та Херсонському напрямках.