Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

NAVKA

NAVKA (Марина Тимофійчук) – сучасна українська виконавиця.

Автор хіта #Татанці, який ротується на топових радіостанціях та тримається у плейлистах українського слухача.

Виконавиця NAVKA (Марина Тимофійчук) народилась у Чернівцях, 24 серпня 1987 року. Тато дівчини - інженер, а мати - вчитель музики, тому не дивно, що дівчина зацікавилася саме цією сферою. Все почалось з віршів, з 8 років NAVKA брала участь у численних поетичних конкурсах та навіть випустила дві збірки поезій.

Тільки у 14 років дівчина почала займатися вокалом, під керівництвом Олени Кузнєцової - першою виконавиці пісні В. Івасюка "Червона рута".

Фіналістка Міжнародного конкурсу бардів ОРРА (Польща). У 2009 році була серед дипломантів у різних жанрах ювілейного фестивалю "Червона рута". А також Марина пройшла відбір ювілейного десятого телевізійного шоу Х-Фактор.

Пісня «Я нап'юсь вина» стає переломним моментом у творчості Марини. NAVKA почала розвиватись більш на професійному рівні, як співачка. Тому починають народжуватись позитивні і просто ліричні пісні, які повністю описують та передають стан душі NAVKA. Одним із таких творів стає пісня «Подоляночка», яка поєднала сучасну музику та народні слова.

У 2017 році випускає трек #Татанці, який одразу розлітається по українським радіостанціям та стає новим хітом українського шоу-бізнесу.

В 2021 році піснею “Віють вітри” у сучасній обробці долучилася до проєкта Руслана Горового "Так працює пам'ять", присвяченого Дані Дідіку та всім, хто загинув за незалежність України.

Розкажи про це друзям!