Обрані товари
0
Обрані артисти
0

ДЕ СЛУХАТИ

Застосунки та веб-сайти, що транслюють онлайн Radio Прищепкін

Слухати Radio Прищепкін можна скрізь, де є інтернет! У будь-якому місті України! У будь-якій країні Європи! На будь-якому континенті Світу! Важливо, щоб у тебе був девайс з виходом у всесвітню мережу.

Для прослуховуванні на комп’ютері вистачить знаходження на нашому сайті www.top40.in.ua. Тицяй кнопку "play" і насолоджуйся найхітовішими новими піснями, заспіваними в Україні або українською мовою.

Для прослуховування на смартфоні, на сучасній автомобільній аудіосистемі, або на smart-телевізорі... на девайс треба встановити додаток з плеєром інтернет-радіо. Наразі існує безліч застосунків, в яких представлено Radio Прищепкін. Деякі з них ми тобі рекомендуємо:

Radio Прищепкін
додаток для Android та Apple

Це наш фірмовий додаток, в якому також представлено дружні інтернет-станції: дитяче Радіо Карамелька, літературне Родинне Радіо, Радіо Нісая для медітацій


RadioClub
додаток для Android, Apple та веб-сайт

Потужний додаток Українського Медіа Холдингу, в якому представлено багато українських мережевих радіостанції


MyTuner
додаток для телевізорів зі Smart-TV, додаток для Android, Apple та веб-сайт 

Єдиний додаток, який дозволяє слухати радіо на смарт-телевізорах! Разом з українськими радіостанціями також представлені радіостанції всіх країн світу!


Online Radio Box
додаток для Android, Apple та веб-сайт

Потужний ресурс (сайт + додаток), в якому зібрані всі українські радіостанції.


Цей рекомендаційний список постійно оновлюється та доповнюється. Не зупиняйся на запропонованому - знаходь самостійно на Google за запитом “Інтернет-радіо Україна” більш зручні додатки та сайти.

Розкажи про це друзям!