Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

SANTORIN

SANTORIN - репер із Фастова.

SANTORIN вдало увірвався в український музичний простір з першим треком «Маю крила». Нерозбірлива вимова, неочікувано, грає лише в плюс (але текст радимо почитати), а етномотиви в приспіві посилюють враження від прослуховування.

Пісня заспівана українською. Є рефлексію на війну. Робота супроводжується стильним кліпом із поєднанням теплих і холодних кольорів.

Репер переплітає технічний агресивний хіп-хоп із автотюном. За словами Сергія Петрусенка (справжнє ім’я виконавця), етнічна мелодія наголошує на історії українського народу, який завжди прагнув своєї свободи.

У листопаді 2022 року Santorin випустив спільний трек разом з alyona alyona “Палай”. За словами виконавців, це лірична реп-балада про те, як важливо жити тут і зараз, не озираючись у минуле.

Серед улюблених артистів SANTORIN називає Кендріка Ламара, Sevdaliza, Тревіса Скотта, Ivy Lab і JMSN. Раніше він писав пісні російською, у 2020 році випустив дебютний мініальбом «Триггер» і ще п’ять треків протягом наступних двох років. Зараз SANTORIN не хоче пов’язувати себе з російськомовною частиною творчості та планує робити пісні українською.

Розкажи про це друзям!