Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ТРІНЧЕР АННА

Анна Волошина (Трінчер) - українська акторка та співачка. Представниця України на «Дитячому Євробаченні 2015», учасниця другого сезону «Голос. Діти» та суперфіналістка восьмого сезону «Голос країни», акторка українського серіалу «Школа».

У 2014 році брала участь в національному відборі на «Дитяче Євробачення 2014» з піснею «Небо знає», але тоді перше місце посів гурт «Sympho-Nick».

У 2015 році стала учасницею другого сезону телепроєкту «Голос. Діти».

В 2015 році, після перемоги в Національному відборі, представляла Україну на Дитячій «Новій Хвилі», де посіла п'яте місце.

У 2015 році знову подала заяву на участь у «Дитячому Євробаченні». Врешті 22 серпня здобула перемогу у фіналі відбору з піснею «Почни з себе». Таким чином здобула право представляти Україну на «Дитячому Євробаченні 2015». Фінал конкурсу відбувся 21 листопада в Софії, де Анна була 12-ю з початку і в результаті виступу виборола одинадцяте місце.

16 лютого 2016 року відбулася прем'єра її кліпу на пісню «Почни з себе». У червні того ж року Анна стала лауреаткою премії мера міста Києва «За особливі досягнення молоді в розбудові столиці України». 20 листопада взяла участь в «Дитячому Євробаченні 2016» як оповісниця, оголошуючи результати голосування українського журі.

У квітні 2017 року Трінчер пройшла кастинг на роль Нати в серіалі «Школа» телеканалу «1+1». Завдяки серіалу акторка здобула ще більшу популярність: кількість підписників в Інстаграм зросла в десятки разів, її стали частіше впізнавати на вулиці.

У 2018 році Трінчер взяла участь у восьмому сезоні «Голос країни». На сліпих прослуховуваннях виконала пісню Джамали «Злива». Попри те, що до неї повернулися крісла всіх чотирьох тренерів, вибрала саме команду Джамали. За результатами голосування увійшла в трійку суперфіналісток. У кінцевий етап суперфіналу, на жаль, не потрапила — її обійшли Андрій Рібарчук та Олена Луценко. Таким чином, посіла третє місце у восьмому сезоні «Голосу країни».

4 березня 2019 року Анна Трінчер презентувала музичне відео на саундтрек «#Школа» до однойменного серіалу.