Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

SHUMEI

Олег Шумей (більш відомий як Shumei) — український співак та музикант (флейтист).

Олег Шумей перемагав у низці конкурсів, проте широко відомим став, у перші дні війни, опублікувавши дебютну відеороботу на власну пісню «Тривога» та незабаром проспівавши пісню «Біля тополі» польського гурту «Enej», яка була написана більш як 7 років назад і присвячена українським військовим, які загинули на війні після російського вторгнення 2014 року. Вона увійшла до трендів YouTube та чарту топ-100 Apple Music в Україні. Також кавер є у списку топ-5 пісень про війну з Росією, які має послухати кожен українець за версією УНІАН. Композиція набрала понад 12 мільйонів переглядів та увійшла до переліку 200 найпопулярніших відеокліпів українською мовою в історії. Ще одна відома відеорота Шумея, що має мільйонні перегляди, створена на пісню «Пробач».

21 жовтня 2022 року на Youtube з'явилася спільна робота Артема Пивоварова та Shumei «Ой На Горі», яка отримала понад 1 мільйон переглядів.

14 листопада 2022 року на своєму каналі в YouTube Олег Шумей презентував пісню «Мальви». Це — кавер на відому українську композицію «Балада про мальви». Музику до неї написав український композитор і виконавець Володимир Івасюк, а вірші — український поет Богдан Гура. Композицію вперше в 1975 році виконала українська співачка Софія Ротару та багато інших, а пізніше, в 2014 році, Ані Лорак. Прихильники співака відразу підтримали виконання пісні, назвавши його найкращим. Вона за перші дні отримала близько 250 тисяч переглядів.

Восени 2022 року вийшов випуск програми «ЖВЛ» («Життя відомих людей», ведучий Микита Добринін) на телеканалі "ТЕТ", присвячена Олегу Шумею, а у період новорічних свят співака було запрошено на інтерв'ю у пул "Єдиних новин" в сегменті "Суспільного" мовника, програму вів Анатолій Єрема, в якому він оголосив, що планує завершити роботу над каверами та готує нову оригінальну програму на основі раніше написаних і нових пісень. Також був запрошеним гостем на радіо «Вголос ФМ».

Олег Шумей також був запрошеним гостем на суперфінал найрейтинговішого музичного телепроєкту «Голос країни»

Разом з LAUD та Остапом Дрівком прийняв участь у благодійному турі, метою якого був збір коштів на користь ЗСУ фондом “Віддані та відважні”. Тур охопив Західну Україну та деякі інші держави, зокрема Польщу

Відомий телеведучий Григорій Решетник зазначив Олега Шумея як потенційного головного героя майбутнього сезону популярного телепроєкту «Холостяк».

Розкажи про це друзям!