Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

KADNAY

Kadnay — український інді-поп гурт, заснований у 2012 році Дмитром Каднаєм і Пилипом Коляденком. 

Півфіналісти національного відбору на Євробачення 2017 і фіналісти відбору 2018 року. Лауреати премії «Золота Жар-птиця-2018».

Дмитро Каднай і Пилип Коляденко заснували гурт у 2012 році. До того, Дмитро мав сольну кар'єру і режисером його дебютного кліпу на пісню «Feeling so right» стала Олена Коляденко, яка надалі стала музичним продюсером гурту, а пізніше, ця пісня увійшла до дебютної платівки.

У 2012 році випустили перший сингл «Взлетаем» у якості гурту, написаний у творчому тандемі з Дмитром Шуровим.

Перший студійний альбом Kadnay вийшов 16 грудня 2014 року, після чого гурт відправився в тур по Україні.Синглами з цього альбому стали пісні «I Don't Belong to you», «Моя слабость» і «Мне больше не нужна ты».

Літо 2015-го хлопці провели на студії в роботі над новим альбомом. У червні 2016 року вийшов EP «23Floor», в якому відчутний перехід гурту зі стилю інді в електропоп. У альбом увійшли такі сингли: «Symphony Of Love», «Hitchcock» і «You Know How I Roll».

В кінці січня 2017 року гурт випустив сингл «Freedom in My Mind», який вони представили, як пісню для Національного відбору на Євробачення.

Першою україномовною піснею від гурту став сингл «Відчуваю», що вийшов 25 вересня. Відеокліп на цю композицію випустили через 3 дні пісня релізу синглу і його режисером став Алан Бадоєв. Презентація міні-альбому «Відчуваю» відбулася 3 листопада у клубі Sentrum, до якого увійшли 5 пісень українською мовою і бонус-трек англійською.

У 2017 році гурт отримав номінацію премії YUNA в категорії «Найкращий поп-гурт». За запрошенням телеканалу СТБ, гурт вдруге взяв участь у Національному відборі на Євробачення і представили пісню «Beat Of The Universe» з якою пройшли у фінал і посіли 3 місце.

2018-го року здобули перемогу в категорії «Інді» і номінацію «Нові імена» премії «Золота Жар-птиця».

12 квітня 2019 року у Caribbean Club відбулась live-презентация нової платівки Kadnay - «Полон». 16 травня 2019 року вийшов запальний сингл під назвою «Disco Girl», який отримав нагороду як «Краща пісня 2019 року» за версією «Музична платформа» телеканалу «Україна».

Березень 2020 року вийшла новинка - «Santiago», на підтримку якого було запущено флешмоб #SANTIAGODANCE.

Розкажи про це друзям!