Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

МОТОР'РОЛЛА

«Мотор'ролла» — український рок-гурт з Хмельницького, створений у 1994 році.

Назва команди пішла від скороченням двох слів — «мотоцикли» та «рок'н'ролл». Гурт випустив 5 студійних альбомів та 2 збірки.

Перший публічний виступ гурту відбувся 11 травня 1994 року. Цю дату і вирішено вважати офіційним днем народження групи «Мотор'ролла». 

У 1995 році «Мотор'ролла» перемагає у відбірковому турі «Червоної Рути». Команда вперше їде виступати за межі Хмельницького, а саме у Севастополь, на фінал всеукраїнського фестивалю «Червона Рута 95», де вони завойовують диплом «За сучасне трактування української балади» на фестивалі «Червона Рута» з піснею «Ой, на горі Вогонь горить…».

У 2003 році «Мотор'ролла» організовує спільний виступ з групою «Воплі Відоплясова».

У 2004 році гурт бере участь у запис програми «Твій формат» на телеканалі М1[11], декілька композицій виконуються разом з іншими виконавцями, а саме: «Зима хвора» виконується разом з Сашком Положинським (Тартак), а «Ой, на горі…» з Вадимом Краснооким (Mad Heads).

У 2005 році фронтмен гурту — Сергій Присяжний поїхав у тур разом з гуртом «Скрябін» у якості запрошеного музиканта-гітариста. Того ж року команда записує один з найпопулярніших своїх хітів — «8-ий колір» та знімає на нього кліп.Готується випуск альбому «…шо кому не ясно?» на рекорд-лейблі BOG DA NOVA MUZYKA. Композиція «8-ий колір» досягає першої сходинці кращої двадцятки у чарті телеканалу М1. Наприкінці року, завдяки співпраці з творчим угрупуванням на ім'я «MADTWINS», на екрани потрапляє анімаційне відео на пісню «А я собі гуля…», у якому разом з музикантами групи з'являється Олег Скрипка.

Восени 2010 група записує нову пісню з назвою «Жар-птиця», разом з гуртом Klooch, та знімають спільне відео.

Навесні 2011 року «Мотор'ролла» записують композицію у дуеті з випускницею 3 сезону музичного шоу «Фабрика зірок» Анастасією Кочєтовою, яку на той час знали під псевдонімом Еріка, а зараз знають як Mamarika.

У вересні 2018 року гурт взяв участь в 9-тому сезоні української версії шоу «Х-Фактор».

У червня 2019 команда презентувала нову пісню — «Мала», назва якої, є скороченим варіантом від «Мала, ну що ти наробила?». Наприкінці року вони презентували ще один сингл, а саме композицію «Снігом» і презентували на неї музичне відео.

5 грудня 2020 року гурт представив нову пісню під назвою «Квіти Рути», яку присвячують ювілею культової пісні Володимира Івасюка «Червона Рута». Сергій Присяжний так дав такий коментарій при презентації пісні на «UA:Радіо Промінь».