Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

SLAVA KAMINSKA

SLAVA KAMINSKA (Слава Камінська) - українська співачка, учасниця жіночої поп-групи «НеАнгели».

16 липня 2006 року продюсер Юрій Нікітін створив жіночу поп-групу «НеАнгели», для участі в якій було відібрано Славу та Вікторію. Дебютним синглом гурту стала пісня «Ти з тих самих», а вже в грудні гурт випустив свій дебютний альбом «Номер один», який розійшовся тиражем у 50 000 екземплярів і став «Золотим диском». У серпні 2008 року гурт презентував кліп із переможницею «Євробачення-1998», травести-дівою Dana International на пісню «I Need Your Love».

Навесні 2013 року група брала участь в українському відборі на Євробачення-2013 з піснею «Courageous», яку написав Олександр Бард — учасник і засновник проектів Army of Lovers, Vacuum, Gravitonas, BWO (Bodies Without Organs). 31 травня того ж року відбувся перший сольний концерт гурту на честь свого сьомого дня народження. У вересні вийшов другий альбом гурту "Роман", який з першого тижня зайняв лідируючі місця на сервісі iTunes. У тому ж році колектив представив пісню «Бузок», записану дуетом із гуртом A-Dessa. У лютому 2015 року гурт вирушив у концертний тур «DANCE ROMANCE TOUR», після чого у травні-червні проїхався містами України з великим туром «РОМАН» з розширеною музичною програмою у супроводі музикантів, які грали «наживо».

У 2016 році "НеАнгели" взяли участь у національному відборі України для Євробачення-2016 з піснею "Higher", але у фіналі відбору не набрали достатньої кількості голосів, щоб представляти країну на конкурсі. 12 травня того ж року у київському Палаці Спорту на концерті, присвяченому десятиріччю гурту, відбулася презентація альбому «Серце». На підтримку альбому гурт вирушив у масштабний всеукраїнський тур «СЕРЦЕ». Восени відбулася прем'єра синглу та відеокліпу «Сережа». Навесні 2017 року гурт презентував пісню «Точки», а 10 жовтня вирушив у тур 25 містами України «SLAVAVICTORIA». 20 жовтня відбулася прем'єра синглу «Це кохання».

У березні 2021 року в ефірі телеканалу "1+1" Слава Камінська оголосила про розпад колективу. Рішення було обопільним і виходило від учасниць групи, і від продюсера.

Розкажи про це друзям!