Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ПРИХОДЬКО АНАСТАСІЯ

Анастасія Приходько - українська попспівачка, громадська діячка, заслужена артистка України, переможниця 7-го сезону російського шоу «Фабрика зірок».

Репертуар співачки складають як авторські, так і народні композиції українською та російською мовами. Анастасія має доволі рідкісний для естради голос — контральто.

Професійну освіту Анастасія Приходько почала здобувати в Київському державному музичному училищі ім. Глієра.

У 15-річному віці (2002) спробувала себе на кастингу з відбору учасниць до складу дівочого гурту «ВІА Гра».

Після закінчення навчання в музучилищі за класом «народний вокал» і в Київському національному університеті культури і мистецтв співачка розпочала сольну кар'єру, взявши участь у низці українських і міжнародних фестивалів, в тому числі здобувши на одному з них (у Болгарії) 3-ю премію.

Популярність Анастасія Приходько здобула спершу в Росії, завоювавши перемогу в Російській «Фабриці зірок-7». Після перемоги у телеконкурсі молода співачка підписала контракт з продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі заспівала дуетом із Валерієм Меладзе пісню «Безответно».

2009 року із піснею «Мамо» представляла Російську Федерацію на Пісенному конкурсі Євробачення, що відбувся в Москві, де посіла 11-е місце.

Брала участь у півфіналі українського національного відбору Пісенного конкурсу «Євробачення 2016».