Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ФОКІНА МАША

Маша Фокіна (MASHA FOKINA) - українська співачка, модель, актриса.

Маша Фокіна народилася в родині першого пострадянського прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна. Дідусь вплинув на її особистість та формування інтересу до суспільно-політичної та соціальної діяльності. Маленькою дівчиною впродовж трьох років виступала у дитячому хорі «Вогник». Брала приватні уроки вокалу. Тоді ж почала мріяти про велику сцену, попри те, що родина не розділяла її вибір.

Дебют Маші Фокіної на великій сцені відбувся у 2003 році — з пісні та відеокліпу «Ночью» за участі гурту «4 короля». З 2005 року Маша починає співпрацювати з відомим музичним продюсером та власником DK Music Дмитром Клімашенко.

У період їхньої спільної роботи виходить ряд хітових пісень та кліпів, а також перший музичний альбом «Гордая» (2007). Відео для артистки знімали Алан Бадоєв, Олександр Філатович, Ольга Навроцька. З 2005 по 2010 роки Маша працювала з відомим танцювальним колективом Freedom Ballet. Брала участь у музичному фестивалі «Пісня року».

У 2008 році з'являється на сцені найпопулярнішого на той час телевізійного талант-шоу України «Фабрика зірок 2». 

Після творчої перерви у 2017 році повертається на велику сцену з хітом «Ашанти» (Маша Фокіна & ISAAK), створеним спільно зі співаком та автором Артемом Івановим.

У березні 2021 року Маша Фокіна повернулася до шоу-бізнесу з піснею «Принимаю я» після чотирирічної паузи, пов'язаної із заміжжям та народженням сина.

29 жовтня 2021 року Маша Фокіна презентувала нову композицію та кліп неї «Непокорная». 

6 травня 2022 року співачка представила пісню «Спалахи». Від самого початку війни артистка разом з родиною болісно переживає кожну втрату з боку України. Переховування рідних у підвалах та сильний страх за життя сина надихнули Машу висловити свої почуття через музику.

22 липня 2022 року Маша Фокіна презентувала пісню «Лаванда». Головний меседж якої полягає в тому, що кожен українець від початку війни, на жаль, зазнав втрат. Пісня-спогад про щасливе життя до 24 лютого.